Pioneer VSX-831-B

Pioneer
SKU: VSX-831-B

5.1-kanálový receiver 5x130 Watt, veškeré možnosti streamingu, 4K Ultra HD, video scaler, 6 portů HDMI, HDCP 2.2, přehrávání Hi-Res Audio, dvoupásmová WiFi & Bluetooth, černý

Zobrazit údaje o produktu

K odeslání v rámci 5-8 dní

s DPH: 14 900,00 Kč bez DPH: 12 314,05 Kč
kus

Buďte první recenzent

Zde žádné oko nezůstane suché – a žádná možnost streamování není nedostupná

 

Díky šesti portům HDMI má VSX-831 dostatečné rezervy připojení pro ambiciózní systémy domácího kina. Samozřejmě, že ne všechna stávající zařízení pro přehrávání se budou shodovat s novým standardem UltraHD, ale nevadí – tento AV receiver dokáže poskytnout i "pouze" normální FULL HD. Pro snadné používání a optimální využití vhodných zobrazovacích displejů je VSX-831 vybaven kvalitním video scalerem, který umí převést Full HD na 4K, a na jeho výstupu je také v tomto rozlišení k dispozici přepracované uživatelské rozhraní GUI.

 

Jistěže jsou také podporovány HD zvukové formáty, jako DTS ES nebo Dolby TrueHD – VSX-831 využívá jejich potenciálu díky novým převodníkům 32bit/384kHz DAC ještě lépe, než předchozí modely této třídy.

 

Digitální hudební lahůdky jsou podávány nejen přes HDMI nebo S/PDIF, ale také přes nejmodernější způsob – přes síť – a to buď kabelem, nebo pomocí vestavěné dvoupásmové Wi-Fi. K dispozici je také streamování DLNA v plném rozlišení Studio Master (DSD až 5.6MHz, PCM až 192/24), a co se týče streamingových služeb a kvality obsahu, podporuje dokonce i všechny signály. Kromě populárního Spotify Connect nyní VSX-831 podporuje také Deezer a Tidal, který nabízí zvuk v plném rozlišení CD kvality.

 

A naopak, kdo upřednostňuje streamování z chytrého telefonu přímo na systém, může jednoduše vybrat možnost, která v tomto bodě funguje nejlépe, jako AirPlay nebo Google Cast(*), a v neposlední řadě – tento receiver má proto také vestavěný Bluetooth modul. Navržen pro maximální otevřenost, nic nestojí v cestě, aby vám receiver VSX-831 dokázal poskytnout ve všech směrech dokonalý požitek z poslechu.

 

(*) Deezer, Tidal, Google Cast a FireConnect jsou k dispozici po bezplatné aktualizaci firmwaru. Pro nejnovější informace o aktualizacích firmwaru, prosím, navštivte webové stránky Pioneer nebo informace sledujte na sociálních sítích Pioneer.

 

 

 

Pokročilá kalibrace prostoru

 

 

 

Advanced MCACC analyzuje zvukové pole reproduktorů a automaticky upravuje jejich virtuální velikosti, úrovně, vzdálenosti a odezvu. Díky funkci Subwoofer EQ můžete ručně nastavit úrovně nízkých frekvencí pro ještě výkonnější basy.

 

 

Streaming a AirPlay

 

 

Jako síťový přehrávač s integrovanou WLAN tento přístroj přehrává hudební soubory z domácí sítě ve všech relevantních formátech, včetně souborů s vysokým rozlišením DSD a souborů FLAC, přirozeně bez mezer a s pohodlným ovládáním pomocí aplikace. Tablety a chytré telefony se mohou bez problémů a bezdrátově integrovat přes AirPlay, nebo bez sítě přes Bluetooth.

 

 

Zvuk s vysokým rozlišením – také v několika kanálech!

 

 

 

Zažijte audiofilní zvuk v plném rozlišení Sound Master, zvuk s vysokým rozlišením z vašich oblíbených alb ve formátu WAV, ALAC, FLAC a AIFF, stejně jako v DSD. Pro ultimátní realismus je zde Hi-Res Audio, nyní také v několika kanálech ve formátu WAV a FLAC.

 

 

Hudební stream s Google Cast

 

 

 

Google Cast využívá stejnou technologii, jako Chromecast, a umožňuje nekomplikované streamování hudby do kompatibilních přístrojů Pioneer. Aplikace podporující Google Cast lze použít pro Android tablety & chytré telefony, počítače iPhone, iPad, Chromebook, Mac nebo Windows.

 

 

MULTI-ROOM AUDIO S FIRECONNECT

 

 

 

Nové AV receivery Pioneer s FireConnect umožňují současné přehrávání každého audio zdroje, připojeného k AV receiveru prostřednictvím volitelného bezdrátového reproduktoru. Takto lze pohodlně řídit multi-room přehrávání s možností výběru skladby a hlasitosti přes chytrý telefon a tablet.

 

 

SPOTIFY, DEEZER & TIDAL

 

 

 

Užijte si maximálně hudební rozmanitost – tento AV receiver nativně podporuje Spotify, Deezer, a TIDAL. Díky nabídce největších hudebních služeb budete mít přímý přístup k milionům skladeb, v té nejlepší CD a HD kvalitě.

 

 

Neomezený výběr rozhlasových stanic

 

 

 

S více než 100.000 kanály má TuneIn největší výběr bezplatných internetových rozhlasových stanic pokrývajících sport, hudbu, rozhovory, reportáže a zprávy z celého světa.

 

 

Ovládněte celý systém s jedinou aplikací

 

 

 

S komfortní aplikací "iControlAV5" můžete snadno ovládat všechny důležité funkce receiveru přes chytrý telefon nebo tablet. Díky dnes již vestavěné funkci AVNavigators již není třeba instalovat žádný software.

 

 

Nové grafické uživatelské rozhraní a dálkové ovládání

 

 

 

Grafické uživatelské rozhraní (GUI - Graphical User Interface) tohoto receiveru bylo kompletně přepracováno. Zjednodušená struktura, moderní font a nová grafika umožňují rychlejší, intuitivní navigaci a lepší interakci s uživatelem.

 

 

4K S HDR A BT.2020

 

 

 

Poznejte, jaký zážitek přináší čtyřikrát vyšší rozlišení HD, rozlišení 4K UltraHD V té nejlepší možné kvalitě podle nejnovějšího standardU BT.2020 pro UHDTV. Vestavěný systém video optimalizace převzorkuje obsah na obraz ve vysokém rozlišení 4K až 60p, a produkuje vysoký dynamický rozsah, extrémně vysoký kontrast, a ostrost obrazu.

 

 

Dvoupásmová WI-FI & BLUETOOTH

 

 

 

Vestavěný Wi-Fi modul je dvoupásmový, podporuje jak 5 GHz, tak 2,4 GHz, a nabízí stabilní a nepřerušované streamování dokonce Hi-Res Audio souborů. Pomocí vestavěné bezdrátové technologie Bluetooth lze jednoduše přehrávat skladby z kompatibilních zařízení. Tento AV receiver podporuje profily A2DP a Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP). Mezi podporované kodeky patří SBC, AAC.

Doplňkové údaje / Pioneer VSX-831-B

Značka Pioneer

Funkce

AUDIO

 

Kanály: 5
Typ zesílení: Direct Energy
130 W/kanál (6 ohmů, 1 kHz, THD 1,0%, 1ch Driven)
Dolby® TrueHD/Dolby Digital Plus/Dolby Pro Logic II
DTS-HD Master Audio/DTS-HD High Resolution Audio/DTS 96/24/DTS-HD Express/DTS Neo:6 5.1
DSD přehrávání přes síť/USB (5.6 MHz/2ch 2.8 MHz/2ch)
Digital Core Engine s Cirrus Logic (Quad Core) x1
384 kHz/32-bit DAC (AK4458)
HDMI Audio Return Channel (ARC)
MCACC Auto Room Tuning

 • Phase Control
 • Subwoofer EQ (4 pásma)

Advanced Sound Retriever (2 kanály)
Advanced Surround Mode

 • Classical, Unplugged, Entertainment Show, Drama, Advanced Game, Action, Rock/Pop, Sports, Extended Stereo, Extended Mono, Front Stage Surround, Auto Surround

AM/FM tuner, 40 předvoleb

 

 

VIDEO

 

Ultra HD Pass-through s HDCP 2.2 (4K/60p/4:4:4/24-bit, 4K/24p/4:4:4/36-bit, 4K/60p/4:2:0/36-bit)
Podpora HDR a BT.2020
Ultra HD Upscaling (1080p 4K)
3D Ready (Blu-ray Disc™, Broadcast, a Games)
Deep Colour (36-bit), “x.v.Colour”

 

 

SÍŤOVÉ FUNKCE

 

Vestavěná technologie Wi-Fi® (Duální pásmo 5 GHz/2,4 GHz)
Vestavěná bezdrátová technologie Bluetooth (verze: 4.1, profil: A2DP/AVRCP, Codec: SBC/AAC)
Google Cast*1*2
Apple AirPlay Certified
Spotify® Digital Music-Streaming Service Ready*3
Internetové rádio s TuneIn
TIDAL Music Streaming Service Ready*2
Deezer*2*4
Přehrávání Hi-Res Audio z USB/sítě

 • Až 192 kHz/24-bit ALAC, AIFF, FLAC, WAV
 • DSD přehrávání 5,6/2,8 MHz 
 • Dolby® TrueHD přehrávání (pouze USB)

 

 

PROVOZNÍ VLASTNOSTI

 

iControlAV5 Remote Control App Ready (iOS/Android) *5
Nové grafické uživatelské rozhraní s System/Network Setup
Automatické vypnutí do pohotovostního režimu HDMI Through
Sleep Timer
Uživatelsky přívětivé jednoduché dálkové ovládání

 

 

PŘIPOJENÍ

 

Přední terminály

 • USB 1x (vstup) pro USB disk
 • Mikrofonní vstup pro MCACC
 • Audio 1x (mini stereo jack)
 • Phones 1x (výstup)

Zadní terminály

 • HDMI 6x (vstup) (4 přiřaditelné)
 • HDMI 1x (výstup)
 • Ethernet 1x (vstup)
 • AV (kompozitní) 2x (vstup) (přiřaditelný) 
 • Audio 2x (vstup) (přiřaditelný)
 • Phono (MM) 1x (vstup)
 • Digitální koaxiální 1x (vstup) (přiřaditelný)
 • Digitální optický 1x (vstup) (přiřaditelný)
 • Subwoofer 2x (Pre Out)
 • Reproduktory 5 ch (výstup) (FRONT, CENTER, SURROUND)
 • FM/AM anténa
Název společnosti Místo obchodu Informace skladu Cena dopravy* Cena*
SEC electronic sro 53333 Pardubice 53333 DRAŽKOVICE 155 Cena dopravy* 150,00 Kč Cena* 11 800,00 Kč Koupit zde

Only registered users can write reviews. Please, log in or register