News

Naše přístroje, sluchátka a další zařízení, která spol.BaSys CS dováží do ČR budou v nejbližší budoucnosti testována na portále WhiteRabbitTech, #WRTECH. A jako ochutnávku si můžete užít postřehy a doojmy z reproduktoru Bose SoundTouch10. Zvukové kvality asi nejlépe posoudíte těsně po 5:00min ,kdy mimika mluví za vše.  

 

view more

Pioneer SPH-DA130DAB je 2DINový multimediální přehrávač vybavený 6.2” kapacitní obrazovkou a jednoduchým připojením pomocí USB kabelu s podporou Apple Carplay, DAB/DAB+ Digital Radio, Bluetooth nebo také aplikaci Waze. Je vybavený 13-ti pásmovým grafickým equalizérem.

view more

Pioneer AVIC-F88DAB je high-endová navigační jednotka vybavená 7mi palcovým kapacitním dotykovým displejem s podporou Apple CarPlay, Android Auto, Bluetooth, má CD/DVD jednotku, HDMI vstup a podporuje příjem digitálního rozhlasového vysílání DAB+.

view more

Pioneer a Waze  | 25.04.2018

Waze je svetově největší komunitní dopravní a navigační aplikace. Přidej se mezi řidiče ve svém okolí, kteří sdílejí dopravní informace v reálném čase a zprávy z cest kvůli úspoře času, paliva  a zlepšení dopravní situace.

view more

Víc hudby, víc Bluetooth.  | 25.04.2018

Pioneer MVH-S300BT je stereo autorádio s RDS tunerem, Bluetooth technologií, USB a Aux vstup a již bez CD mechaniky.

view more

Pioneer představuje nový, komplexně vybavený AV receiver VSX-933 – srdce domácího audio systému. Zajistí špičkový zvuk až do sestavy 7.1, podporuje vstupy z mnoha přístrojů, nejpoužívanější i nejkvalitnější formáty hudby a s využitím vyspělých technologií přepočítává videosignál z připojených zdrojů na rozlišení 4K.

view more

Elac v AudioEgo  | 15.03.2018

ELAC je více než 90. let společností, která stojí na základech pokročilých technologií, nekompromisní kvalitě dílenského zpracování, vynikajícím designu a bezvadném zvuku. 

view more

Devítistovková řada AV přijímačů Pioneer se tradičně těší velké přízni a není divu, je totiž posazena v základní řadě na samotný vrchol a její volba je synonymem okřídleného rčení „hodně muziky za málo peněz“.

view more

Pioneer DJM-REC  | 14.02.2018

Aplikace DJM-REC vám nabízí možnost nahrávání ve vysoké kvalitě, ukládání a archivaci vašich mixů pomocí iPhone nebo iPadu. DJM-REC sama ovládá limiter v DJM mixu, aby dokázala automatick  předcházet nechtěným zvukovým artefaktům.  

view more

Jak přehrávat MP3 v autě  | 13.02.2018

Ještě nedávno jsme při poslechu hudby v autě museli vkládat CD disky a dříve i předpotopní kazety. Nosiče jsou však rozměrné a při rozsáhlé sbírce hudby zabírají spoustu úložného prostoru v autě. Hudba na CD disku nebo kazetě navíc pokryla jen kratší cesty a poté bylo nutné ji nepohodlně měnit za další. Mnohem praktičtější je poslech MP3 hudby bez těchto nosičů, ať už z autorádia s podporou MP3 nebo s pomocí vlastního přehrávače připojeného k autorádiu.

view more

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další