0
položek
 

Jako každým rokem představuje i letos Asociace pro obraz a zvuk vybrala z široké nabídky ta zařízení, která dle šéfrekdaktorů odborných časopisů nejvíce posouvají možnosti a schopnosti dnešní reprodukční techniky a výrobků spotřební elektroniky. 

view more»

Nejvyšší modelová řada stereo komponentů Marantz, CD přehrávač a integrovaný zesilovač jsou svědky dosažení další mety v reprodukci zvuku a inovaci.

view more»

Nový servis spol. Basys CS  | 08.08.2017

V souvislosti s kontinuálním růstem prodeje výrobků a značek, které reprezentujeme na Českém trhu a spolu s naší snahou poskytnout zákazníkům zlepšení, zkvalitnění a urychlení servisních služeb je od 1.8.2017 k dispozici druhé oficiální servisní zastoupení BaSys CS v ČR.

view more»

Pioneer Toraiz SP-1  | 19.07.2017

Spol. Dave Smith Instruments je hrdá, že může oznámit svou kolaboraci s Pioneer DJ, předním producentem DJ zařízení a SW. Dave Smith Inst. bude zodpovědný za realizaci zpracování zvuku pro nový firemní monofonní analogový syntetizér TORAIZ-AS1. 

view more»

Spol. LAB GRUPPEN oznámila uvedení LAKE CONTROLLER V6.5.0, který nabízí vylepšení uživatelského rozhraní a opravu chyb pro serie LAKE, PLM+, PLM SERIE, LM SERIES a MY8-LAKE.

 

view more»

Revoluční vokální manipulátor vybavený syntezátorem vokálních samplů a jednotlačítkovým Drum looperem, PERFORM-VE vám nabízí možnost okamžité tvorby ikonických vokálů z nejpopulárnější elektronické taneční hudby. 

view more»

Loewe bild 9  | 14.06.2017

V londýně žijící kreativní ředitel Bodo Sperlein kombinoval při návrhu televizoru Loewe bild 9 něměckou pečlivost s britskou lehkostí, komplexitu s minimalismem, řemeslo s high-tech a toto rozkročení katapultuje Loewe bild 9 do zcela nové dimenze. To vše v kvalitě „Made in Germany“.

view more»

Pioneer představuje nová uzavřená sluchátka konstruovaná pro začínající období hudby s vysokým rozlišením.

view more»

Nové N-70AE a N-50AE  | 30.05.2017

Pioneer & Onkyo Europe GmbH uvádí dvojici síťových přehrávačů pro náročné posluchače, N-70AE a N-50AE. Oby využívají výkonných SABRE32 Ultra32 DAC, dvojitých transformátorů a USB-DAC s podporou 2.8/5.6/11.2 MHz DSD, a konečně také plug-and-play připojení HDD/USB-memory pomocí  USB.

view more»

Eindhoven, 15. Květen 2017 – Marantz, přední světový výrobce a inovátor na poli vyspělých zvukových zařízení představil dva nové síťové AV receivery, které I přes své štíhlé provedení hostí reprezentativní škálu možností domácího kina i řešení multi room.

view more»

1 2 3 4 5 6 7 8 Další