0
položek
 

12. leden 2017: Pioneer Pro Audio rozšiřuje záruční dobu XPRS Series aktivních reproduktorů. Díky online registraci svého produktu můžete již nyní získat sedm let záruky.

view more»

Akční nabídka AV přijímače proslulé značky Marantz, konkrétně modelu NR1508 v kombinaci s dalším renomovaným jménem v oblasti reprodukce zvuku, německým ELAC. 

Podrobnější informace ohledně Marantz NR1508 nleznete zde:http://www.marantz-hifi.cz/cz/products/pages/productdetails.aspx?catid=hometheatre&subcatid=avreceiver&productid=nr1508

5.1 sestava ELAC je dodávána pouze v tomto barevném provedení a její specifikaci naleznete na 

view more»

Spol. Bose Professional oznámila, že její reproduktory ShowMatch DeltaQ Array byly nominovány na Technical Excellence & Creativity (TEC) Award pro mimořádný přínos v kategorii podiových reproduktorů.

view more»


ClipWear™ Active In-Ear Wireless Headphones

view more»

Bose EdgeMax  | 16.10.2017

Nové stropní prémiové reproduktory kombinují vynikající pokrytí typické pro rozměrnější podhledové reproboxy s nenápadnou estetikou. 

view more»

Neopakovatelné setkání se špičkovou AV technikou slibuje nový SR 8012, vůbec první 11.2 kanálový AV přijímač Marantz, který nastavuje v kategorii multikanálových receiverů úplně nové standardy. 

view more»

Po uvedení integrovaného zesilovače A-70DA a streameru N-70AE se ve stejné modelové řadě objeví také PD-70AE, špičkový přehrávač SACD a CD Audio disků s možností využití jeho převodníků pro další externí zdroje.

view more»

Loewe představuje na veletrhu spotřební elektroniky IFA nové televizory řady bild 3. Nejzajímavější novinkou je OLED přístroj s úhlopříčkou 55". Tímto krokem dává opět najevo jednoznačné zaměření na tuto technologii v televizorech s úhlopříčkou o velikosti 55" a více. Loewe bild 3.55 se stane nejtenčím a zároveň nejlevnějším OLED televizorem Loewe při zachování výrazně minimalistického designu a rozlišení Ultra HD.

view more»

Seznamte se s XDJ-RX2 all-in-one DJ systémem pro rekordbox™ – profesionální layout, 7-palcový dotykový displej a barevné pady.

view more»

1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další