0
položek
 

Pioneer DJM-REC  | 14.02.2018

Aplikace DJM-REC vám nabízí možnost nahrávání ve vysoké kvalitě, ukládání a archivaci vašich mixů pomocí iPhone nebo iPadu. DJM-REC sama ovládá limiter v DJM mixu, aby dokázala automatick  předcházet nechtěným zvukovým artefaktům.  

view more»

Jak přehrávat MP3 v autě  | 13.02.2018

Ještě nedávno jsme při poslechu hudby v autě museli vkládat CD disky a dříve i předpotopní kazety. Nosiče jsou však rozměrné a při rozsáhlé sbírce hudby zabírají spoustu úložného prostoru v autě. Hudba na CD disku nebo kazetě navíc pokryla jen kratší cesty a poté bylo nutné ji nepohodlně měnit za další. Mnohem praktičtější je poslech MP3 hudby bez těchto nosičů, ať už z autorádia s podporou MP3 nebo s pomocí vlastního přehrávače připojeného k autorádiu.

view more»

Sportovní sluchátka Bose si získala již mnoho příznivců. Nyní přichází na evropský trh pod označením Bose SoundSport Free jejich nová, absolutně bezdrátová generace. Novinku charakterizuje speciálně navržený design pro sportovní využití a dva malé sluchátkové špunty s vestavěnými bateriemi.

view more»

Výrobce špičkových reprodukčních zařízení vyrukoval s nejmladším a také nejmenším členem rodiny SoundLink s přívlastkem Micro: Vejde se do dlaně a jde o ukázkového reprezentanta přenosných bezdrátových reproduktorů, od kterých se žádá kromě parádního zvuku i patřičná odolnost, neboť je určen outdoorovým aktivitám.

view more»

Letošní (2017) Hi-Res přehrávače Pioneer oficiálně přichází i na náš trh. O první novince, přehrávači Pioneer XDP-30R jsme psali začátkem léta, k ní se přidává i dražší Pioneer XDP-300R.

view more»

Firma beyerdynamic sídlí sice v Heilbronnu v německém Bádensko-Württembersku, byť její kořeny sahají do roku 1924 do Berlína. I dnes v době konglomerátů a nadnárodních společností pak beyerdynamic zůstává v majetku rodiny původního zakladatele. Portfolio sluchátek sahá od dostupných (až supermarketových) modelů to high end.

view more»

Bezdrátových reproduktorů je aktuálně na trhu větší než velké množství a každý z výrobců se proto snaží zaujmout něčím nestandardním. Firma Bose tentokrát vyrukovala s všesměrovým zvukem, který se opravdu podařil!

view more»

Sluchátka jsou dnes každodenním společníkem mnoha lidí a vzhledem k množství produktů, které dnešní trh nabízí, se rozhodně vyplatí strávit jejich výběrem trochu času a vybrat si ta pravá. MONSTER Elements Wireless Over Ear, bezdrátová sluchátka s hlavovým mostem, která jsme pro vás otestovali, by rozhodně neměla uniknout nikomu, kdo chce při poslechu hudby pohodlí, maximální kvalitu a nevadí mu si za ni trochu připlatit.

view more»

Marantz vs. Spotify  | 08.02.2018

V rámci změny fungování streamovací služby Spotify, která s vice než měsíčním zpožděním vypnula starou instalovanou aplikaci.

view more»

Nový přenosný Bose® S1 Pro je výkonný PA systém, podlahový monitor, kytarové kombo a Bluetooth® přehrávač v jednom

view more»

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další