News

BaSys News alive!

2018/09/14

V novém formátu pátečních mikrozpráv ze světa krásné spotřební elektroniky vám servírujeme to, co  nás v tomto týdnu zaujalo a překvapilo...A bez odkladů do toho!

 

 

view more

Akce Bose!

2018/08/20

Konec prázdnin se blíží a aby byl i přes blížící se návrat do standardních kolejí co nejsnesitelnější, rozhodli jsme se potěšit nerozvážné zákazníky zvýhodněnou nabídkou na SoundLink Micro za polovinu běžné ceny v případě nákupu sluchátek QuietComfort 35II. Tato nabídka je platná na portále www.basys.cz i u všech níže uvedených Bose partnerů. 

view more

Vyhlášení letošních cen EISA 2018 je pro společnost BaSys skutečně radostnou událostí. Hned pětice produktů z její nabídky si totiž odnáší ocenění za to nejlepší, co si zákazník může na evropském trhu pořídit.

view more

Ovládněte základy DJingu: Seznamte se s kontrolérem Pioneer DDJ-400 pro rekordbox dj.
Club-style layout a kompatibilita s novou výukovou funkcí Tutorial.

view more

Pioneer SPH-DA130DAB je 2DINový multimediální přehrávač vybavený 6.2” kapacitní obrazovkou a jednoduchým připojením pomocí USB kabelu s podporou Apple Carplay, DAB/DAB+ Digital Radio, Bluetooth nebo také aplikaci Waze. Je vybavený 13-ti pásmovým grafickým equalizérem.

view more

Pioneer AVIC-F88DAB je high-endová navigační jednotka vybavená 7mi palcovým kapacitním dotykovým displejem s podporou Apple CarPlay, Android Auto, Bluetooth, má CD/DVD jednotku, HDMI vstup a podporuje příjem digitálního rozhlasového vysílání DAB+.

view more

Pioneer a Waze

2018/04/25

Waze je svetově největší komunitní dopravní a navigační aplikace. Přidej se mezi řidiče ve svém okolí, kteří sdílejí dopravní informace v reálném čase a zprávy z cest kvůli úspoře času, paliva  a zlepšení dopravní situace.

view more

Pioneer MVH-S300BT je stereo autorádio s RDS tunerem, Bluetooth technologií, USB a Aux vstup a již bez CD mechaniky.

view more

Pioneer představuje nový, komplexně vybavený AV receiver VSX-933 – srdce domácího audio systému. Zajistí špičkový zvuk až do sestavy 7.1, podporuje vstupy z mnoha přístrojů, nejpoužívanější i nejkvalitnější formáty hudby a s využitím vyspělých technologií přepočítává videosignál z připojených zdrojů na rozlišení 4K.

view more

Elac v AudioEgo

2018/03/15

ELAC je více než 90. let společností, která stojí na základech pokročilých technologií, nekompromisní kvalitě dílenského zpracování, vynikajícím designu a bezvadném zvuku. 

view more

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další

Porovnat produkt