News

Vyhlášení letošních cen EISA 2018 je pro společnost BaSys skutečně radostnou událostí. Hned pětice produktů z její nabídky si totiž odnáší ocenění za to nejlepší, co si zákazník může na evropském trhu pořídit.

view more

Akce Bose!

2018/08/20

Konec prázdnin se blíží a aby byl i přes blížící se návrat do standardních kolejí co nejsnesitelnější, rozhodli jsme se potěšit nerozvážné zákazníky zvýhodněnou nabídkou na SoundLink Micro za polovinu běžné ceny v případě nákupu sluchátek QuietComfort 35II. Tato nabídka je platná na portále www.basys.cz i u všech níže uvedených Bose partnerů. 

view more

Pioneer Europe spustil nový portál pro vyhledání toho správného upgrade mapových podkladů pro vaši navigaci. 

view more

BEYERDYNAMIC FOX

2018/07/31

Ideální pro záznam hudby, podcasty a spoustu jiných příležitostí

view more

Ovládněte základy DJingu: Seznamte se s kontrolérem Pioneer DDJ-400 pro rekordbox dj.
Club-style layout a kompatibilita s novou výukovou funkcí Tutorial.

view more

Nový zesilovač Pioneer byl navržen tak, aby odrážel poslední trendy poslechu hudby. A-40AE osloví jak nováčky, tak i zkušené zájemce o věrnou reprodukci. Komplexní výbava, kvalitní součástková základna, dílenské zpracování a dobře definovaný zvukový přednes jsou předpokladem toho, aby se A-40AE stal kandidátem na budoucí klasiku ve svojí kategorie.

 

view more

MELSELE, Belgie - (2. července 2018) – Společnost Pioneer Europe dnes představila nejnovější možnosti implementace aftermarketových AV systémů do auta, založených na populární platformě AVIC: modely Z910DAB, AVIC-Z810DAB, AVIC-Z710DAB, AVIC-Z610BT a AVH-Z9100DAB, které jsou vybaveny vestavěným Wi-Fi připojením, jenž bylo speciálně navrženo pro podporu bezdrátového připojení smartphonu řidiče nebo spolucestujícího.

view more

Naše přístroje, sluchátka a další zařízení, která spol.BaSys CS dováží do ČR budou v nejbližší budoucnosti testována na YT kanále WhiteRabbit Tech&Gadgets #WRTECH. A jako ochutnávku si můžete užít postřehy a dojmy z reproduktoru Bose SoundTouch10. Zvukové kvality asi nejlépe posoudíte těsně po 5:00min, kdy mimika mluví za vše.  

 

view more

Pioneer SPH-DA130DAB je 2DINový multimediální přehrávač vybavený 6.2” kapacitní obrazovkou a jednoduchým připojením pomocí USB kabelu s podporou Apple Carplay, DAB/DAB+ Digital Radio, Bluetooth nebo také aplikaci Waze. Je vybavený 13-ti pásmovým grafickým equalizérem.

view more

Pioneer AVIC-F88DAB je high-endová navigační jednotka vybavená 7mi palcovým kapacitním dotykovým displejem s podporou Apple CarPlay, Android Auto, Bluetooth, má CD/DVD jednotku, HDMI vstup a podporuje příjem digitálního rozhlasového vysílání DAB+.

view more

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další

Porovnat produkt