0
položek
 

Eindhoven, 15. Květen 2017 – Marantz, přední světový výrobce a inovátor na poli vyspělých zvukových zařízení představil dva nové síťové AV receivery, které I přes své štíhlé provedení hostí reprezentativní škálu možností domácího kina i řešení multi room.

view more»

Skutečný 360st. zvuk, dramaticky hluboký, nepochopitelně hlasitý

view more»

Audio Video show Praha 2017  | 14.03.2017

Na výstavě Audio Video Show Praha uvidíte na jednom místě dokonalý přehled výrobků té nejvyšší kvality pro ozvučení vaší domácnosti a pro domácí zábavu obecně.

 

view more»

Pioneer představil novou sérii „CH“ prezentovanou prozatím dvojicí in-ear modelů s plnou podporou Hi-res audia. Díky frekvenčnímu rozsahu 8 Hz-45 kHz (SE-CH5T) a 5 Hz-50 kHz (SE-CH9T) jsou hudební data reprodukovaná s maximem detailů, které formáty DSD, FLAC nebo MQA nabízí. 

view more»

Beyerdynamic Amiron home  | 07.03.2017

beyerdynamic Amiron home: otevřená high-end sluchátka s pocitem živého vystoupení – dokonalé pro domácí reprodukci koncertů.

view more»

23.Únor 2017 — Pioneer uvádí pro vybrané audio komponenty multiroom system FireConnect, který umožní bezdrátovou distribuci signálu do kompatibilních reproduktorů. 

view more»

Sampler a sekvencer nejen pro DJe.

view more»

Elac Discovery  | 06.02.2017

V Kielu sídlící firma ELAC už není jen výrobcem reprosoustav (i když vzhledem k bohaté historii zahrnující sonary, šicí stroje nebo třeba gramofony vlastně ani nikdy nebyl jen tím...), v portfoliu mimo jiné najdete i moderně pojatou elektroniku v čele s domácím hudebním centrem Discovery s typovým označením DS-S101-G.

view more»

Elac na CES 2017  | 20.01.2017

Elac vstoupil na americký trh relativně nedávno, ale zato s nebývalou razancí a jak je z prezentace na CES 2017 vidět, také v letošním roce nás čeká mnoho zajímavých novinek.

view more»

Klark Teknik přichází na trh s modely inspirovanými dvěma legendárními procesory za příznivou cenu.

Prvním je Klark Teknik 1176-KT, koncipovaný jako pocta klasickým 1176LN, 1176-KT je FET-Style kompresor věrný originální D a E verzi kultovního signálového procesoru. Zároveň s tím je zcela modernizována diskrétní cesta signálu pomocí ručně vybraných komponent a vlastních MIDAS vstupních a výstupních transformátorů pro maximální zvukový přednes.

view more»

1 2 3 4 5 6 7 Další