0
položek
 

Bose EdgeMax  | 16.10.2017

Nové stropní prémiové reproduktory kombinují vynikající pokrytí typické pro rozměrnější podhledové reproboxy s nenápadnou estetikou. 

view more»

Neopakovatelné setkání se špičkovou AV technikou slibuje nový SR 8012, vůbec první 11.2 kanálový AV přijímač Marantz, který nastavuje v kategorii multikanálových receiverů úplně nové standardy. 

view more»

Po uvedení integrovaného zesilovače A-70DA a streameru N-70AE se ve stejné modelové řadě objeví také PD-70AE, špičkový přehrávač SACD a CD Audio disků s možností využití jeho převodníků pro další externí zdroje.

view more»

Loewe představuje na veletrhu spotřební elektroniky IFA nové televizory řady bild 3. Nejzajímavější novinkou je OLED přístroj s úhlopříčkou 55". Tímto krokem dává opět najevo jednoznačné zaměření na tuto technologii v televizorech s úhlopříčkou o velikosti 55" a více. Loewe bild 3.55 se stane nejtenčím a zároveň nejlevnějším OLED televizorem Loewe při zachování výrazně minimalistického designu a rozlišení Ultra HD.

view more»

Seznamte se s XDJ-RX2 all-in-one DJ systémem pro rekordbox™ – profesionální layout, 7-palcový dotykový displej a barevné pady.

view more»

Šéfkonstruktér Andrew Jones odpovídá na často kladené otázky týkající se konstrukčních detailů aplikovaných v designu reprosoustav Adante.

view more»

Jako každým rokem představuje i letos Asociace pro obraz a zvuk vybrala z široké nabídky ta zařízení, která dle šéfrekdaktorů odborných časopisů nejvíce posouvají možnosti a schopnosti dnešní reprodukční techniky a výrobků spotřební elektroniky. 

view more»

Nejvyšší modelová řada stereo komponentů Marantz, CD přehrávač a integrovaný zesilovač jsou svědky dosažení další mety v reprodukci zvuku a inovaci.

view more»

Nový servis spol. Basys CS  | 08.08.2017

V souvislosti s kontinuálním růstem prodeje výrobků a značek, které reprezentujeme na Českém trhu a spolu s naší snahou poskytnout zákazníkům zlepšení, zkvalitnění a urychlení servisních služeb je od 1.8.2017 k dispozici druhé oficiální servisní zastoupení BaSys CS v ČR.

view more»

Pioneer Toraiz SP-1  | 19.07.2017

Spol. Dave Smith Instruments je hrdá, že může oznámit svou kolaboraci s Pioneer DJ, předním producentem DJ zařízení a SW. Dave Smith Inst. bude zodpovědný za realizaci zpracování zvuku pro nový firemní monofonní analogový syntetizér TORAIZ-AS1. 

view more»

1 2 3 4 5 6 7 8 Další