0
položek
 

Neutrik OSC8F

8-pólový kabelový konektor, samice, sklíčidlo pro odlehčení od tahu, pájecí kontakty, kódování 180°, černé pouzdro
Konektory neutriCON jsou určeny pro multipin / průmyslové aplikace v drsném a náročném prostředí. Velmi robustní celokovový kruhový konektor, bezšroubová montáž, flexibilní kombinace dílů a push-pull uzamykací mechanismus.

Zobrazit údaje o produktu » Porovnat »

Kompletní konektorový systém, který umožňuje zjednodušenou montáž kabelů a konektorů s až 8 kontakty, při použití pouze 8 komponentů. Systém se skládá ze 3 typů kovových pouzder, 2 držáků kontaktů (které se hodí do všech 3 pouzder), a konstrukce odlehčení tahu kabelu. Pouzdra jsou vyrobena tlakovým litím ze zinkové slitiny, kontakty z mosazi a povrch pouzdra je poniklovaný nebo černý. Konstrukce chrání kontakty při používání před poškozením posunutím / nesouosostí. Konektory mají Push-pull samojistící systém, který se po spojení konektorů automaticky zamkne. Standardní pouzdra (SC8, RP8, MC8) mají malou drážku na 0° a velkou drážku na 180°. K dispozici je také alternativní uspořádání ve třech pouzdrech (SC81, MC81, RP81), která mají malou drážku na 0° a velkou drážku na 90°.

Uspořádání kontaktů je konvenční systém 8 pin/zásuvku. Vložka typu samec má kontakty pájené, krimpovací (MIL C 22520 F) nebo pro PCB montáž. Vložka typu samice má zdířkové kontakty v obdobném stylu. U některých kovových pouzder lze vložky s kontakty typu samec a samice namontovat zaměnitelně.

Svorka pro odlehčení tahu kabelu je standardní konstrukce Neutrik, dobře známá ze zavedených XLR konektorů X série, přičemž tato svorka rovněž slouží k držení vložky. Možné je připojit také koaxiální kabel, stínění se pak propojuje s pouzdrem pomocí samostatného kontaktního komponentu.

SC8W je speciální verze pouzdra, kdy je při použití s průchodkou SR8W a při propojení konektorů zaručena prachotěsnost a vodotěsnost ve třídě IP54.

Doplňkové údaje / Neutrik OSC8F

Značka Neutrik
typ konektoru neutriCON
Oblast využití průmyslový, subwoofery
Kabel/šasi kabelový konektor
Samec/samice samice

Funkce

  •  Konfigurace kontaktů, lze vybrat 1 až 8 kontaktů
  •  Snadná montáž: Kontaktní pájení v rozebraném stavu zabrání nepříjemnému zapojování při vysoké hustotě kontaktů
  •  Precizní a robustní celokovové pouzdro
  •  Push-pull samojistící systém
Název společnosti Místo obchodu Informace skladu Cena dopravy Cena
ROCKSERVICE Group s.r.o.
ROCKSERVICE Group s.r.o.
13000 Praha
13000 V Kapslovně 2770/1
0,00 Kč
Informatívny
479,00 Kč

Only registered users can write reviews. Please, log in or register