Neutrik NC3MRX-BAG

Neutrik
SKU: NC3MRX-BAG

3-pólový pravoúhlý kabelový konektor, samec, černé kovovvé pouzdro, stříbrné kontakty 


Pravoúhlý konektor série RX je úhlová verze konektorů série XX. Nástupce řady RC nabízí několik nových funkcí, které jej činí ještě spolehlivějším, usnadňují montáž a zlepšují integritu kontaktů a uchycení kabelu.

Zobrazit údaje o produktu

Dostupnost na vyžádání

s DPH: 244,00 Kč bez DPH: 201,65 Kč

Buďte první recenzent

Pravoúhlý konektor série RX je úhlová verze konektorů série XX. Nástupce řady RC nabízí několik nových funkcí, které jej činí ještě spolehlivějším, usnadňují montáž a zlepšují integritu kontaktů a uchycení kabelu. Kontakty lze nastavit v úhlu 45° vzhledem ke vstupu kabelu, tedy celkem pět možných pozic kontaktů, vzhledem ke vstupu kabelu, což umožňuje použití i při nejvyšší hustotě kabelů v přeplněných aplikacích.

Tato řada nabízí snadnou montáž: pouze čtyři díly a bez šroubů. Kontaktní blok z tvrdého plastu (polyamid) se vkládá do zadní části pouzdra. Kontakty samice mají unikátní konstrukci - sedm nezávislých kontaktních pružin pro minimální odpor a vysokou integritu, a je zde použita pájecí přepážka, která brání zatečení pájky do oblasti kontaktů. Zásuvka má vylepšenou pevnou kovovou západku, který je nyní větší a nabízí snadnější manipulaci, plus novou funkci - další uzemňovací pružinový kontakt pro lepší spojení pouzdra se zemí.

Samec má vylepšenou blokovací konstrukci pro bezpečnější spojení.

 

Konstrukce Neutrik poskytuje bezpečné uchycení kabelů o průměrech 3,5mm - 8,0 mm, a nyní poskytuje ještě vyšší odolnost proti vytažení. Byla vylepšena i západka zámku, což pomáhá předcházet jejímu náhodnému otevření během používání. Vývod kabelu z PU poskytuje kabelu vysokou ochranu proti ohybovému napětí.

Doplňkové údaje / Neutrik NC3MRX-BAG

Značka Neutrik
typ konektoru XLR

Funkce

• Extra tenký pravoúhlý konektor
• 7 volitelných pozic
• Zástrčka s vylepšeným zamykáním bez vybrání "okna", pevnější pouzdro zvyšuje odolnost
• Lepší vývod kabelu eliminuje namáhání tahem a umožňuje snadnější a rychlejší montáž
• Vysoká ochrana proti ohybovému napětí kabelů
• K dispozici barevné kroužky a čepičky pro kódování nebo identifikaci
• Elegantní a ergonomický design - hodnotný a šikovný
• Značka s unikátním hologramem - zaručuje skutečný a autentický produkt Neutrik

Název společnosti Místo obchodu Informace skladu Cena dopravy* Cena*
ROCKSERVICE Group s.r.o. 13000 Praha 13000 V Kapslovně 2770/1 Dostupnost na vyžádání Cena dopravy* 0,00 Kč Cena* 244,00 Kč Koupit zde

Hodnocení mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé. Prosím přihlásit se, anebo registrovat se!