0
položek
 

Behringer DJ CONTROLLER CMD DC-1

Tlačítkový MIDI kontrolér pro řízení efektů a navigace

Zobrazit údaje o produktu » Porovnat »

Funkce

 • 16 velkých podsvícených polštářkových tlačítek
 • Balení obsahuje voucher na Deckadance LE DJ software od společnosti Image Line
 • Kompatibilní s oblíbenými DJ aplikacemi Native Instruments Traktor*, Serato Scratch Live*, Ableton Live* a mnoha dalšími programy pro MIDI kontroléry
 • Komplexní sekce navigace s otočným ovladačem pro vyhledávání knihoven se skladbami, scén aj.
 • Řízení efektů pomocí 8 kódovacích zařízení a 8 tlačítek, vše s MIDI zpětnou vazbou, abyste nemuseli neustále sledovat monitor počítače
 • Napájení přes kabel USB
 • Protokol kompatibilní s třídou MIDI zajistí funkci „připoj a hraj“ u libovolného MIDI softwaru
 • Kompatibilní s ostatními kontroléry CMD společnosti BEHRINGER pro plnou rozšiřitelnost
 • Tenká stolní konstrukce pro extrémní mobilitu
 • Vysoce kvalitní komponenty a výjimečně robustní konstrukce zajišťují dlouhou životnost
 • Vymyšleno a navrženo společností BEHRINGER Germany
 • aa
 • aa
 • aa

DJ kontroléry produktové řady COMMAND společnosti BEHRINGER vám dají to, co hledáte - modulární systém kontrolérů, které lze propojit tak, aby plně uspokojily vaše softwarové požadavky. Každý modul je vybaven profesionálními funkcemi; od vysoce kvalitních zeslabovačů až po širokou MIDI zpětnou vazbu. Veškeré funkce jsou seřazeny do logických skupin. Proto budete mít jasný přehled o tom, k čemu konkrétní modul slouží a jak jej můžete využít, bez zdlouhavého čtení návodu. Všechny kontroléry CMD splňují požadavky dané třídy, takže nepotřebujete žádné další ovladače. Prostě je připojte a rozjeďte to. 

Samostatný kontrolér

Moduly CMD velmi dobře fungují jako samostatné ovladače široké škály DJ a produkčních softwarových aplikací. Ať už jste DJ, producent, zvukař nebo nadšený amatér, kontroléry CMD vám umožní získat daný software snadno a za dobrou cenu. Jsou dostatečně velké, aby byly brány vážně, ale zároveň dostatečně malé, aby se vešly do batohu nebo tašky poslíčka. Vzhledem k tomu, že se jedná o modulární systém, budete mít vždy prostor k růstu, pokud se rozhodnete, že chcete nebo potřebujete rozšířit kontrolu nad svým softwarem.

Použití více modulů

Nyní se dostáváme k řešení, které prokáže pravé schopnosti kontrolérů CMD. Jako uživatele softwaru Serato ScratchLive vás může zajímat pouze modul DV-1. Ale co když chcete použít funkci Bridge a začlenit do svého nastavení aplikaci Ableton Live? Jak snadné! Ke svému modulu DV-1 jednoduše připojte modul LC-1 a máte vše nastaveno. Nebo co když chcete používat svůj tradiční mixážní pult, ale chcete si ponechat řízení MIDI u efektů a pultů softwaru Traktor? Není problém, použijte moduly PL-1 a DV-1 společně. Chcete používat pouze software Ableton Live? Zapojte moduly MM-1 a LC-1 a získáte kontrolu nad 4 kanály v režimu Live. Možnosti jsou zkrátka nekonečné.

Modul ovládání bicí sady CMD DC-1

Chcete do svého systému začlenit zvuk živé bicí sady? Nebo co takhle hezká, plná tlačítka pro žonglování s rytmy? Řešením je modul DC-1. 

Na základě inspirace z mnoha bicích automatů je modul DC-1 vyroben tak, že vám jeho uspořádání přijde známé od prvního okamžiku. Všech 16 polštářkových tlačítek je podsvíceno, takže vám snadno dodají požadované informace a odešlou data do zvoleného softwaru. 

Přímo nad tlačítky najdete řadu 8 enkodérů a 8 tlačítek, která jsou ideální pro řízení efektů nebo změnu parametrů použití. V horní části modulu DC-1 je umístěna kompletní navigační sekce s 8 podsvícenými tlačítky a silným otočným ovladačem. 

Pokud se zabýváte produkcí nebo tvorbou zvuku bicích, modul DC-1 je pro vás velmi praktickým řešením. Nejedná se však o jednoúčelové zařízení. Už jen z toho důvodu, že ten velký hezký regulátor dokáže zajistit spoustu úkonů a zpětné vazby. Modul DC-1 skutečně podává skvělý výkon, zejména díky svým 1“ čtvercovým tlačítkům s tím správným množstvím informací. Ať už tvoříte samply s bicími nebo vytváříte rytmy, vaše prsty vám budou vděčné. 

Stejně jako ostatní CMD kontroléry společnosti BEHRINGER i tento modul dokáže spolupracovat s jinými kontroléry. Pokud se zabýváte tvorbou zvuků bicích v softwaru Live, připojte k modulu DC-1 moduly MM-1 a LC-1 a získáte dokonalou stanici pro tvorbu stop bicí sady. Nebo modul použijte spolu s modulem PL-1 v softwaru Traktor a žonglujte s rytmy pomocí skutečných tlačítek. Je to solidní interpret, ať už jej využíváte jakkoli.

Doplňkové údaje / Behringer DJ CONTROLLER CMD DC-1

Značka behringer
DJ typ DJ Kontroléry
Možnosti zapojení USB
Kompatibilní software MIDI
Barva černá
Dodávané příslušenství kabel
Statut produktu aktivní
Název společnosti Místo obchodu Informace skladu Cena dopravy Cena

Only registered users can write reviews. Please, log in or register