0
položek
 

Rean RT3MP-D

3-pólový panelový TINY XLR samec, poniklované pouzdro, pozlacené kontakty, max. tloušťka panelu: 6 mm. Přípona D v čísle dílu označuje, že jsou konektory dodávány demontované.

Zobrazit údaje o produktu » Porovnat »

Tyto konektory jsou běžně používané s miniaturními mikrofony, k dispozici v provedení 3, 4 a 5-pinů, zlacené pájecí kontakty.

Kabelové konektory obsahují šroubovací sklíčidlo a odlehčení tahu, a jsou vhodné pro kabely o průměrech 2,0 mm až 4,5 mm. Při spojení poskytuje tu nejlepší EMI / RF ochranu. Konstrukce vložky a sklíčidla brání nesprávnému zarovnání dílů nebo poškození kabelu v důsledku otáčení konektoru při utahování. Lité černé pouzdro, mosazné pozlacené kontakty.

Verze –W (voděodolné provedení) tohoto kabelového konektoru obsahuje gumové těsnění pro ochranu před prachem, potem nebo jinými kapalinami.

Verze "T" tohoto kabelového konektoru obsahuje pojistný kroužek závitu.

Panelové konektory typu MP mají kulatý, poniklovaný kryt, a jsou určeny pro montážní otvor 11,3 mm s ploškou proti protáčení. Maximální tloušťka panelu 6,0 mm. Konektory typu MPR jsou určeny pro zadní montáž a pro stejný montážní otvor, jako pro typ MP, ale pro maximální tloušťku panelu 3 mm. Kontakty jsou z pozlacené mosazi. Konektor je vodotěsný, a to i v rozpojeném stavu.

Přípona D v čísle dílu označuje, že jsou konektory dodávány demontované.

Rean je značka Neutrik AG.

Doplňkové údaje / Rean RT3MP-D

Značka Rean
Oblast využití audio, osvětlení, průmyslový, mikrofon, akustické nástroje
Konektory P
Kabel/šasi šasi konektor
Samec/samice samec
Pokročilé funkce TR -30°C - +80°C, zlaté kontakty

Funkce

  •  Přední a zadní montáž
  •  Systém stínění - vysoká odolnost proti rušení a EMI ochrana
  •  Panelový konektor, voděodolný, a to i v rozpojeném stavu
Název společnosti Místo obchodu Informace skladu Cena dopravy Cena

Only registered users can write reviews. Please, log in or register