Behringer PS400

Behringer
SKU: PS400

Velmi kompaktní fantomové napájení

Zobrazit údaje o produktu

Okamžitě k odeslání

s DPH: 890,00 Kč bez DPH: 735,54 Kč
kus

Buďte první recenzent

Fantomové napájení potřebujete, budete-li chtít využívat bohatého, robustního zvuku kondenzátorových mikrofonů. Velice kompaktní BEHRINGER MICROPOWER PS400 dodává elektrickou energii potřebnou k provozování vašich oblíbených kondenzátorových mikrofonů a je dostatečně malý, aby se vám vešel do kapsy. 

Přenosné napájení

PS400 je vybaven průchozími XLR konektory a poskytuje vynikající bezšumový provoz. Svůj kondenzátorový mikrofon prostě připojte k mikrofonovému vstupu a připojte linku z mikrofonového průchozího konektoru k vašemu mixážnímu pultu. Pro maximální flexibilitu můžete přepínat mezi + 12V a + 48V napájením. Toto praktické audio řešení je dodáváno s vlastním 12V DC napájením a je vybaveno kontrolkou LED, která označuje, je-li zařízení napájeno.

Malý a vynikající

Díky svým malým rozměrům a ještě nižší ceně je MICROPOWER PS400 perfektním řešením pro mobilní fantomové napájení. U svého nejbližšího prodejce BEHRINGER již dnes vyzkoušejte, jak vyhovuje vašim oblíbeným mikrofonům.

Skládejte. Nahrávejte. Mixujte. Sdílejte.

TRACKTION 4 vrací do kreativního procesu zábavu, takže jej přidáváme k vybraným výrobkům BEHRINGER zdarma. Tento výkonný, ale přesto snadný software pro vytváření hudby není podobný ničemu, co jste kdy viděli, protože do vašeho počítače na jedné obrazovce přináší vše, co potřebujete - bez spousty roletkových a skrytých menu společných pro většinu ostatních DAW. A TRACKTION neomezuje počet stop, které lze nahrávat, ani počet efektů, které můžete použít. Ve skutečnosti je jediným omezujícím faktorem výpočetní výkon vašeho Mac nebo PC. Nahrávání a úpravy nemohou být snazší; prostě přetáhněte, pusťte, vyjměte, kopírujte nebo vložte. Jakmile dokončíte své mistrovské dílo, sdílejte je s dalšími uživateli TRACKTION, aby mohli poslouchat, spolupracovat a provádět úpravy.

Jste chráněni

Vždy usilujeme o to, abyste byli jako naši zákazníci co nejspokojenější. Naše produkty jsou vyráběny ve vlastním výrobním závodu naší skupiny MUSIC za pomoci nejmodernější automatizace, pokročilých výrobních postupů a pracovišť pro zajištění kvality, která mají k dispozici nejsofistikovanější testovací vybavení na světě.

Proto máme jednu z nejnižších poruchovostí výrobků v odvětví a sebevědomě jim poskytujeme velkorysý tříletý záruční program.

Doplňkové údaje / Behringer PS400

Značka Behringer
Typ signál. procesoru mikrofonní předzesilovače

Funkce

  • Univerzální fantomové napájení pro všechny kondenzátorové mikrofony
  • Volitelné napájení + 12 / + 48 V
  • Zvukový výkon s velmi nízkým šumem
  • Součástí je adaptér DC 12 V
  • Vysoce kvalitní komponenty a výjimečně robustní konstrukce zajišťují dlouhou životnost
  • Vymyšleno a navrženo společností BEHRINGER Germany
Název společnosti Místo obchodu Informace skladu Cena dopravy* Cena*
Hudební centrum s.r.o. 50002 Hradec Králové 50002 Průmyslová 944/25 Cena dopravy* 0,00 Kč Cena* 689,00 Kč Koupit zde

Hodnocení mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé. Prosím přihlásit se, anebo registrovat se!