0
položek
 

Pioneer S-DJ50X-W

Aktivní monitor reproduktory S-DJ50X jsou určeny především pro DJe, kdy jim poskytují zpětnou vazbu hudby při nácviku DJ produkcí.

Zobrazit údaje o produktu » Porovnat »

Aktivní monitor reproduktory S-DJ50X jsou určeny především pro DJe, kdy jim poskytují zpětnou vazbu hudby při nácviku DJ produkcí.

 

Reproduktory, které jsou rovněž nabízeny v černé barvě (S-DJ50X) nabízí vynikající kvalitu zvuku, výbornou odezvu basů a celkovou spolehlivost. DJ má k dispozici tři typy vstupů a vestavěný ekvalizér, což je užitečné pro DJe, kteří chtějí dosáhnout nejvyšší možné přesnosti reprodukce zvuku. Každý reproduktor se prodává samostatně.

 

KVALITA ZVUKU

Pro maximální zvukový výkon a dosažení mohutných basů při eliminaci nežádoucích rezonancí se k výrobě skříní reproduktorů a konstrukce Bass Reflexu S-DJ50X používají vysoce pevné a tuhé MDF desky. Navíc, k optimalizaci kvality zvuku Pioneer používá pro monitory S-DJ50X basové reproduktory s kužely aramidových vláken a měkké kuželové výškové reproduktory s magnetickou kapalinou.

 

Technologie Groove:

Tato technologie vede ke zlepšení proudění vzduchu přes Bass Reflex. Pioneer u Bass Reflexu použil speciální konstrukci a vypouklý difuzor, což má za následek optimální rozptyl zvukových vln a eliminaci stojatých vln - monitory S-DJ50X mají hladké basy a jsou se středobasy lépe spojeny.

 

Vypouklý difuzor:

Výkonnost basového reproduktoru je díky vypouklému difuzoru sladěna se zvukem kuželového výškového reproduktoru. Touto konstrukcí je dosaženo optimalizace výkonu i rozptýlení zvukové energie na levou i pravou stranu – výsledkem je přirozený a širší zvuk. Modrá oblast ukazuje normální šíření zvuku, a oranžová oblast zobrazuje lepší, rozšířené šíření zvuku s difuzorem. Když jsou reproduktory napájeny, oblast u difuzoru je indikována bíle.

 

Třída AB bi-amp:

Reproduktory S-DJ50X jsou vybaveny vysoce účinným zesilovačem třídy AB v konfiguraci bi-amp pro oddělené napájení výškového a basového reproduktoru.

 

EQ:

reproduktory také umožňují přizpůsobit výstup pomocí high-pass filtru prostřednictvím vestavěného ekvalizéru (ovládání EQ ze zadní části reproduktoru). Ekvalizérem lze upravit frekvenční rozsah v širokém rozsahu, v krocích -2 dB až + 1 dB, a přizpůsobit tak zvukový výstup podle požadavků na poslech uživatele.

 

Vstupy a doplňky:

Aktivní studiové reproduktory v modelu S-DJ50X nabízí tři typy vstupů (XLR, TRS a RCA) pro možnost připojení různých zařízení, jako jsou DJ vybavení, počítače a přenosná zařízení. Pro větší komfort a úsporu energie jsou reproduktory vybaveny také systémem pro automatické přepnutí do pohotovostního režimu. S-DJ50X se automaticky vypne, pokud není detekován vstupní signál po dobu 25 minut, po detekci signálu na vstupu se monitory automaticky opět zapnou.

Doplňkové údaje / Pioneer S-DJ50X-W

Značka Pioneer DJ
DJ typ DJ Reproduktory
Statut produktu aktivní

Funkce

Typ: 2-pásmové aktivní monitory, bi-amp, reproduktory s Bass Reflexem

Výškový reproduktor: 1" kuželový s magnetickou kapalinou

Basový reproduktor: 5" s aramidovými vlákny

Vstupní svorky

  • 1 x XLR symetrický vstup
  • 1 x TRS (1/4“ PHONE)
  • 1 x RCA nesymetrický vstup


Automatický pohotovostní stav

Příslušenství

  • Napájecí kabel
  • Návod k použití
  • aa
Název společnosti Místo obchodu Informace skladu Cena dopravy Cena
Profi DJ
Profi DJ
68401 Slavkov u Brna
68401 Husova 12
0,00 Kč
Informatívny
7 979,00 Kč
Shop4DJs
Shop4DJs
58601 Jihlava
58601 Havlíčkova 60a
0,00 Kč
Informatívny
4 280,00 Kč
Music City
Music City
19000 Praha
19000 Ocelářská 937/39
0,00 Kč
Informatívny
4 290,00 Kč
Techhouse CZ
Techhouse CZ
60200 Brno
60200 Cejl 107
Dostupnost mezi 1-2 týdny, oček. naskladnění yyyy/mm/dd 99,00 Kč
Informatívny
4 290,00 Kč

Only registered users can write reviews. Please, log in or register