0
položek
 

Pioneer HDJ-2000

Profesionální High-End DJ sluchátka

Zobrazit údaje o produktu » Porovnat »

Funkce

Typ: Zcela uzavřená dynamická sluchátka

Měnič: 50 mm, typ kopule

Konektor: 3,5 mm, Mini 3P jack konektor (pozlacený, šroubovací)

Kabel: 1,2 m kroucený kabel, jednostranné vyvedení (natažený kabel: délka 3 m)

Příslušenství:
     o Redukce 6,3 mm, 3P jack konektor (pozlacený, šroubovací)
     o Přepravní pouzdro

Zvláštní vlastnosti:
     o Lehká konstrukce z magnesia
     o Odolný kožený povrch, polstrování z paměťové pěny

Hmotnost (bez kabelu): 290 g

  • aa

Odolná, vysoce kvalitní sluchátka pro profesionální DJ. 

Sluchátka Pioneer HDJ-2000 zaručují vynikající kvalitu a čistotu zvuku a maximální komfort v jakémkoli prostředí - ať už budete hrát v přeplněném klubu nebo je připojíte na studiovou techniku.
Velké 50mm měniče a silné magnety zaručují vynikající zvukový přednes od temných basových tónů, přes jasné středy, po průzračně čisté a jemné výšky, proto jsou sluchátka HDJ-2000 ideální i pro studiové aplikace.
HDJ-2000 mají vstupní citlivost 3500 mW, což brání zkreslení, a to i při trvale vysoké hlasitosti. Vysoce odolná a pevná konstrukce sluchátek zajišťuje nulovou rezonanci. 

Komfort a pohodlí

Stylizovaná a robustní, přitom ale lehká. Sluchátka HDJ-2000 mají lehké magnesiové provedení s otočnými mušlemi, proto jsou pohodlná a kompaktní, což přináší výhodu při jejich přepravě. Mušle nabízí vynikající zvukovou izolaci proti vnějšímu hluku a lze je natočit o 90 stupňů (konstrukce s automatickým návratem). To představuje velkou flexibilitu, zejména pro DJe, kteří preferují metodu monitorování na jedno ucho. Pro tento styl monitorování mají HDJ-2000 vestavěný spínač stereo/mono. 

A navíc, polstrování z uretanové paměťové pěny (citlivá na teplo), kožený odolný povrch polstrování mušlí i hlavového oblouku, to vše zajišťuje velice pohodné nošení a brání únavě i při velmi dlouhých relacích v klubu nebo ve studiu.
Když se sluchátka HDJ-2000 právě nepoužívají, lze je složit do sebe, navíc mají odnímatelný mini XLR konektor, takže jsou nejen kompaktní, ale také to brání poškození sluchátek či konektoru během přepravy.
Sluchátka HDJ-2000 jsou nejen dokonalým partnerem pro DJM mixery Pioneer, ale stylový vnější vzhled hliníku připomíná play/cue tlačítka CDJ přehrávačů Pioneer.

Doplňkové údaje / Pioneer HDJ-2000

Značka Pioneer DJ
Typ sluchátek DJ sluchátka
Statut produktu aktivní
Název společnosti Místo obchodu Informace skladu Cena dopravy Cena

Only registered users can write reviews. Please, log in or register