0
položek
 

Pioneer DJ HDJ-1500-S

Pioneer HDJ-1500-S stříbrná profesionální DJ sluchátka

Zobrazit údaje o produktu » Porovnat »

Dokonalý zvuk. Impozantní životnost. Atraktivní design.

Masivní konstrukce z vysoce odolné a lehké hořčíkové slitiny – sluchátka Pioneer HDJ-1500 jsou navrženy tak, aby vydržely i časté profesionální používání. Náušníky s polstrováním z měkké polyuretanové paměťové pěny dokonale těsní okolo uší při zachování maximálního komfortu a pohodlí i při těch nejdelších setech.
Profesionální sluchátka Pioneer HDJ-1500 zaručují přesnou definici a skvěle vyvážený zvuk napříč všemi frekvencemi. Špičková exkluzivní zvuková izolace komory výborně eliminuje vnější hluk, takže DJ může snadno sledovat beat i v tom nejhlasitějším prostředí. 

Prvotřídní kvalita zvuku

Díky použití vysoce kvalitních komponentů nabízí DJ sluchátka Pioneer HDJ-1500 dokonale vyvážený zvuk napříč všemi frekvencemi. To je dáno velkými měniči o průměru 50mm s vinutím CCAW, neodymovými magnety a dokonale vyladěnými membránami o tloušťce  38μm - to zaručuje přesnou a působivou reprodukci hlubokých tónů, plynule navazující středy a křišťálově čisté vysoké frekvence.
Výstupní úroveň je oproti sluchátkům HDJ-1000 vyšší o 1 dB, a naopak nižší impedance nabízí ještě větší citlivost, což pro DJe znamená to podstatné – jistotu zachování originální kvality zvuku v nedotčené podobě, a to bez ohledu na to, na jaké zařízení jsou DJ sluchátka HDJ-1500 napojena.
 

Průlomová zvuková izolace komory

Monitorování skladeb při hřmoucím tanečním parketu je s DJ sluchátky HDJ-1500 hračkou, vždy bez ohledu na to, jak hlučná párty bude.
Zvuková izolace v oblasti nízkých a středních frekvencí (300 Hz až 1300 Hz) byla ve srovnání s HDJ-1000 zlepšena o působivou hodnotu 4 dB, a to díky nové zvukové izolační komoře na basreflexu. Nyní je hluk pozadí eliminován excelentně. 

Odolná konstrukce sluchátek pro profesionální použití

DJ sluchátka Pioneer HDJ-1500 jsou vyrobeny z robustní, ale velmi lehké hořčíkové slitiny, aby vydržely i časté profesionální používání v náročném prostředí. Navíc, jednostranně vyvedený kabel lze v případě potřeby snadno vyměnit, což ještě více prodlužuje životnost sluchátek.

Vyměnitelné náušníky z uretanové pěny pro maximální komfort

Maximální přilnutí mušlí vytváří dokonalé akustické utěsnění okolo ucha a zamezí pronikání okolních zvuků. Vysoce odolné a měkké polstrování mušlí z uretanové paměťové pěny zajistí pohodlné a komfortní používání sluchátek HDJ-1500 i při dlouhodobém nošení.

Při zachování komfortu mušlí, ale při nižší úrovni eliminace vnějšího hluku, jsou k dispozici otevřené kožené náušníky HDJ-EP01 (prodávají se samostatně), které jsou se sluchátky Pioneer HDJ-1500 kompatibilní.
Vyberte si tu nejlepší možnost, Pioneer nabízí DJ sluchátka, která umožní pohodlí a budou vyhovovat vašemu poslechovému stylu.

DJ sluchátka Pioneer HDJ-1500 jsou k dispozici v černé, stříbrné a bílé barvě.

Doplňkové údaje / Pioneer DJ HDJ-1500-S

Značka Pioneer DJ
Typ sluchátek DJ sluchátka

Funkce

Typ: Zcela uzavřená dynamická sluchátka

Měnič: 50 mm, typ kopule

Konektor: 3,5 mm stereo mini-jack (pozlacený, obousměrný, šroubovací)

Kabel: 1,2 m kroucený kabel, jednostranné vyvedení (natažený kabel: délka 3 m)

Příslušenství:
     o Redukce 6,3 mm standardní stereo adaptér (zlacený, šroubovací)
     o Přepravní pouzdro

Hmotnost (bez kabelu): 285 g

  • aa
Název společnosti Místo obchodu Informace skladu Cena dopravy Cena
Profi DJ
Profi DJ
68401 Slavkov u Brna
68401 Husova 12
0,00 Kč
Informatívny
4 290,00 Kč

Only registered users can write reviews. Please, log in or register