Nejzajímavější články

 • Pioneer představil další možnosti integrace smartphonů v autě.

  MELSELE, Belgie - (2. července 2018) – Společnost Pioneer Europe dnes představila nejnovější možnosti implementace aftermarketových AV systémů do auta, založených na populární platformě AVIC: modely Z910DAB, AVIC-Z810DAB, AVIC-Z710DAB, AVIC-Z610BT a AVH-Z9100DAB, které jsou vybaveny vestavěným Wi-Fi připojením, jenž bylo speciálně navrženo pro podporu bezdrátového připojení smartphonu řidiče nebo spolucestujícího.

  více informací »
 • Test Bose SoundTouch repro by #WRTECH

  Naše přístroje, sluchátka a další zařízení, která spol.BaSys CS dováží do ČR budou v nejbližší budoucnosti testována na YT kanále WhiteRabbit Tech&Gadgets #WRTECH. A jako ochutnávku si můžete užít postřehy a dojmy z reproduktoru Bose SoundTouch10. Zvukové kvality asi nejlépe posoudíte těsně po 5:00min, kdy mimika mluví za vše.  

   

  více informací »
 • Nový 7.2 AV receiver Pioneer naplní špičkovým zvukem celý dům

  Pioneer představuje nový, komplexně vybavený AV receiver VSX-933 – srdce domácího audio systému. Zajistí špičkový zvuk až do sestavy 7.1, podporuje vstupy z mnoha přístrojů, nejpoužívanější i nejkvalitnější formáty hudby a s využitím vyspělých technologií přepočítává videosignál z připojených zdrojů na rozlišení 4K.

  více informací »

 • Elac v AudioEgo

  ELAC je více než 90. let společností, která stojí na základech pokročilých technologií, nekompromisní kvalitě dílenského zpracování, vynikajícím designu a bezvadném zvuku. 

  více informací »
 • Novinky Pioneer pro letošní jaro!

  Devítistovková řada AV přijímačů Pioneer se tradičně těší velké přízni a není divu, je totiž posazena v základní řadě na samotný vrchol a její volba je synonymem okřídleného rčení „hodně muziky za málo peněz“.

  více informací »

Poslední novinky

Zábava bez hranic do vašeho vozu

Pioneer SPH-DA130DAB je 2DINový multimediální přehrávač vybavený 6.2” kapacitní obrazovkou a jednoduchým připojením pomocí USB kabelu s podporou Apple Carplay, DAB/DAB+ Digital Radio, Bluetooth nebo také aplikaci Waze. Je vybavený 13-ti pásmovým grafickým equalizérem.

více informací »

Získejte skutečné spojení ať jste kdekoli

Pioneer AVIC-F88DAB je high-endová navigační jednotka vybavená 7mi palcovým kapacitním dotykovým displejem s podporou Apple CarPlay, Android Auto, Bluetooth, má CD/DVD jednotku, HDMI vstup a podporuje příjem digitálního rozhlasového vysílání DAB+.

více informací »

Pioneer a Waze

Waze je svetově největší komunitní dopravní a navigační aplikace. Přidej se mezi řidiče ve svém okolí, kteří sdílejí dopravní informace v reálném čase a zprávy z cest kvůli úspoře času, paliva  a zlepšení dopravní situace.

více informací »

Víc hudby, víc Bluetooth.

Pioneer MVH-S300BT je stereo autorádio s RDS tunerem, Bluetooth technologií, USB a Aux vstup a již bez CD mechaniky.

více informací »
Více novinek