0
položek
 

Neutrik NO2-4FDW

Panelový konektor opticalCON DUO

Zobrazit údaje o produktu » Porovnat »

Funkce

  •  Doporučené OEM zařízení vzhledem k přední LC kompatibilitě
  •  Navrženo jako průchodka s automatickým těsnícím uzávěrem
  •  Krytka se silikonovým těsněním chrání optické připojení před prachem a špínou
  •  Umožňuje snadnou instalaci standardních LC konektorů na zadní straně
  •  Připojení na přední straně: buď robustní konektor opticalCON nebo standardní LC konektor
  •  Nízká cena konektoru nabízí zajímavou alternativu k tradičním konektorům v pevných instalacích
  •  Odolnost proti vodě podle IP65 ve spojeném stavu
  •  V případě omezeného prostoru lze namontovat bez pryžového těsnění. Krytí je poté IP52.
  •  Barevné kódování pro identifikaci režimu vláken:
    •  Multimode - černá
    •  Single mode PC - modrá
    •  Single mode APC - zelená

Panelový konektor funguje jako "průchodka", která umožňuje jednoduché připojení konvenčního LC-Duplex zařízení na zadní straně. Konektor je ve standardním D-rozměru a je vybaven automatickým těsnícím uzávěrem pro maximální ochranu proti prachu a nečistotám. Push-Pull uzamykací mechanismus zaručuje bezpečné spojení. Barevné značení těsnění pro identifikaci režimu vláken.

Doplňkové údaje / Neutrik NO2-4FDW

Značka Neutrik
typ konektoru opticalCON, optický konektor
Oblast využití audio, video, osvětlení, data/digitální, průmyslový
Konektory LC
Kabel/šasi šasi konektor
Samec/samice samice
Pokročilé funkce bronzový kontakty, kat. ochrany IP65, optické konektory, TR -40°C to +75°C
Statut produktu výprodejový
Název společnosti Místo obchodu Informace skladu Cena dopravy Cena

Only registered users can write reviews. Please, log in or register