Kategorie

Konektory

Neutrik NKUSB-1
Neutrik NC3FXS
Neutrik NMJ6HFD2
Všechny produkty

Neutrik

Neutrik je mezinárodní korporace s přibližně 40. letým know-how a zkušenostmi ve výrobě inovativních elektrických a elektronických propojovacích produktů a systémů.
Společnost byla založena roku 1975. Idea byla a stále je vytvářet inovativní produkty s využitím nejmodernějších mechanických a elektronických know-how.

Dnes jsme světovým lídrem v návrhu, výrobě a prodeji audio, koaxiálních, napájecích a kruhových konektorů. Naším hlavním cílem je být „o krok vpřed“, např. pochopit potřeby budoucího trhu než se stanou zřejmými a pojmout požadavky před jejich vznikem.


Náš audio sortiment zahrnuje XLR konektory, zdířky, reproduktorové konektory, svorkovnice a propojovací systémy z optických vláken. Od začátku v roce 1975 je velký počet patentů stejně jako licenčních smluv důkazem inovativních a kreativních úspěchů společnosti Neutrik. Bez pochyby se naši zákazníci mohou spolehnout, že mají v ruce vysoce kvalitní produkty s bezkonkurenčním poměrem ceny/výkonnosti, kdykoli se setkají se značkou Neutrik.
Společnost Neutrik je věrna znamenitosti v inovacích, celkové kvalitě založené na normě ISO 9001-2008 a ve spolehlivých zákaznických vztazích.