0
položek
 

Neutrik MRM

Pouzdro panelového konektoru s namontovanou vložkou. Kontakty je třeba objednat zvlášť.

Zobrazit údaje o produktu » Porovnat »

Minicon je extrémně kompaktní modulární konektor, s "push-pull" uzamykacím mechanismem, jednotlivé díly jsou k dispozici podle potřeby. Minicon podporuje až 12 pozlacených kontaktů, s možnosti horizontální a vertikální montáží konektorů/zásuvek typu PCB. Jiné typy, než PCB, mohou být vybaveny požadovaným počtem pájených nebo krimpovacích kontaktů, které je možné objednat zvlášť.

Pro pouzdro kabelu MSC lze použít buď vložky samec (kolíkové kontakty), nebo samice (zásuvkové kontakty). Pouzdro se skládá z robustního materiálu (opracovaná slitina) a robustních kabelových průchodek. Pouzdra, vložky a kolíky je nutné objednat zvlášť, podle potřeby. Je možné vytvořit také prodlužovací kabel s pouzdrem MMC a pouzdrem MSC, a použít stejné vložky a kontakty jako pro MSC.

K dispozici jsou také kabelové konektory, které mají předmontované vložky a kolíky, ty vycházejí z kabelového pouzdra MSC. MSCF12 má 12 pájecích kontaktů (samice), MSCM12 má 12 pájecích kontaktů (samec).

K dispozici jsou také kovové panelové skříně, s odpovídajícími s jednotnými montážními otvory, i ve verzi PCB. Všechny typy panelů jsou dodávány s vložkou. Kolíky lze objednávat samostatně podle požadavků, pro standardní typy panelů. Některé typy jsou k dispozici také jako kompletně smontované (kompletní s kolíky).

Produkty této řady mají jmenovitý rozsah provozní teploty -30 °C až + 80° C, proud 3A na kontakt, a maximální průměr pevného vodiče 0.35mm², pro lanko 0.24mm². Jmenovité napětí je 960VDC / 680VAC, ale konektory nejsou určeny pro síťové aplikace.

 

Doplňkové údaje / Neutrik MRM

Značka Neutrik

Funkce

  • Snadná montáž kontaktu: pájení / krimpování v demontovaném stavu zabraňuje potížím při zapojování vysokého počtu kontaktů blízko sebe
  • Až 12 volitelných kontaktů
  • Push-pull self-zamykání
  • Robustní, přesně zpracované kovové provedení
  • Pozlacené
Název společnosti Místo obchodu Informace skladu Cena dopravy Cena

Only registered users can write reviews. Please, log in or register