0
položek
 

Neutrik LRX

Pravoúhlé pouzdro 4 pólového konektoru SPX Speakon, sada pro snadnou přestavbu přímého konektoru na pravoúhlý bez nutnosti odpojování kabelu od insertu.

Zobrazit údaje o produktu » Porovnat »

Konektory NEUTRIK "Speakon" pro reproduktory / zesilovače jsou robustní, univerzální a nabízí snadnou montáž. Jsou používány většinou výrobců zesilovačů a reproduktorů, kdy je používají jako jejich standardní konektory.

Kontakty jsou určeny pro zatížení vysokými proudy a indukční zátěží, aby se zabránilo možným škodám, které způsobuje jiskření při odpojení pod zátěží. Všechny kontakty jsou „touch-proof“ a konektory splňují bezpečnostní požadavky normy IEC60065 (norma "zkušební prst"). Kontakty jsou dimenzovány na 30A RMS 250V (není-li uvedeno jinak) se schopností rychlého zapínání / vypínání (300A 200 milisekund).

Canford kabely jsou extra ohebné reproduktorové kabely, určené speciálně pro použití s řadou Speakon. Mají barevně odlišená a očíslovaná jádra tak, aby značení odpovídalo terminálu Speakon. Jedná se o MCS (2,5 sq.mm) a MCS-HD (4 sq.mm), každý je k dispozici v základních verzích s jádry 2, 4 a 8.

Doplňkové údaje / Neutrik LRX

Značka Neutrik
Název společnosti Místo obchodu Informace skladu Cena dopravy Cena
ROCKSERVICE Group s.r.o.
ROCKSERVICE Group s.r.o.
13000 Praha
13000 V Kapslovně 2770/1
K odeslání v rámci 5-8 dní 0,00 Kč
Informatívny
65,00 Kč

Only registered users can write reviews. Please, log in or register