Neutrik LRX

Neutrik
SKU: LRX

Pravoúhlé pouzdro 4 pólového konektoru SPX Speakon, sada pro snadnou přestavbu přímého konektoru na pravoúhlý bez nutnosti odpojování kabelu od insertu.

Zobrazit údaje o produktu

Dostupnost na vyžádání

s DPH: 65,00 Kč bez DPH: 53,72 Kč

Buďte první recenzent

Konektory NEUTRIK "Speakon" pro reproduktory / zesilovače jsou robustní, univerzální a nabízí snadnou montáž. Jsou používány většinou výrobců zesilovačů a reproduktorů, kdy je používají jako jejich standardní konektory.

Kontakty jsou určeny pro zatížení vysokými proudy a indukční zátěží, aby se zabránilo možným škodám, které způsobuje jiskření při odpojení pod zátěží. Všechny kontakty jsou „touch-proof“ a konektory splňují bezpečnostní požadavky normy IEC60065 (norma "zkušební prst"). Kontakty jsou dimenzovány na 30A RMS 250V (není-li uvedeno jinak) se schopností rychlého zapínání / vypínání (300A 200 milisekund).

Canford kabely jsou extra ohebné reproduktorové kabely, určené speciálně pro použití s řadou Speakon. Mají barevně odlišená a očíslovaná jádra tak, aby značení odpovídalo terminálu Speakon. Jedná se o MCS (2,5 sq.mm) a MCS-HD (4 sq.mm), každý je k dispozici v základních verzích s jádry 2, 4 a 8.

Doplňkové údaje / Neutrik LRX

Značka Neutrik
Název společnosti Místo obchodu Informace skladu Cena dopravy* Cena*
ROCKSERVICE Group s.r.o. 13000 Praha 13000 V Kapslovně 2770/1 Dostupnost na vyžádání Cena dopravy* 0,00 Kč Cena* 65,00 Kč Koupit zde

Hodnocení mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé. Prosím přihlásit se, anebo registrovat se!