0
položek
 
 

BUGERA JE NOVÁ ZNAČKA ZESILOVAČŮ. SPOLEČNOST BUGERA JE ROZHODNUTÁ PŘINÉST DO SVĚTA KYTAROVÝCH ZESILOVAČŮ NĚCO OBROVSKÉHO
Značka BUGERA musí být zatraceně dobrá, když nabízí prodlouženou záruku 3 roky. Zdá se, že Bugera definitivně získala dostatek respektu pro vstup mezi hvězdy. Pokud jste jedním z hrdých majitelů zesilovačů Bugera, i vy jste nám pomohli dostat se tak daleko. Bugera na to jde správně. Bugera pouze nesestavuje nakoupené komponenty. Dělá vše pořádně, do procesu kvality vkládá nemalé zdroje. Společnost Bugera je posedlá pečlivým výběrem elektronek. Je jedna z mála firem, které ve skutečnosti dělá všechny významné zesilovače a komponenty skříní – celý proces, až po vinutí hlasových cívek a kuželů Bugera pro zakázkové reproduktory. Zaměstnanci Bugera jsou nadšenci kontroly jakosti, kteří vědí, jak používat high-tech výrobní metody pro dosažení prvotřídních výsledků. Kontrola ve výrobě je proces vyřazování ve smyslu „kdo přežije“, vyjma elektronek. U relativně jednoduchých zařízení, které se vyráběly po více než 100 let, jsou termionické elektronky (také známé jako vakuové trubice) stále neuvěřitelně záhadní malí prevíti. Každý z nich má doslova svou vlastní osobnost. Ale někteří jsou příjemnější, než ti ostatní. Proto se nakupuje obrovské množství elektronek a každá z nich je pečlivě testována: na elektronickou toleranci, metodou Microphonics, na kontinuitu v průběhu času, a samozřejmě na zvuk (zapojením každého kusu do zesilovače a poslechem). Poté jsou roztříděny: triody předzesilovačů do pěti, a výkonové pentody zesilovačů do osmi kategorií, a podle shody do párů - pro výkonnost a dlouhou životnost. Sečteno a podtrženo: na každých deset zakoupených elektronek, Bugera použije pouze jednu, a teprve tu je možné označit jako 1 jakost.

Bugera vyrábí vlastní reproduktory. To není snadné. Kytarové kombo a vestavěný reproduktor(y), to je hudební nástroj sám o sobě. Koupí reproduktorů od jiného výrobce se výrazně omezují možnosti ovlivnit výsledný zvuk. Takže Bugera učinil významnou investici a navrhuje vlastní reproduktory. Používá vlastní vlákna reproduktorů, ze kterých se poté se stanou kužely. Bugera také používá své vlastní hlasové cívky, a další komponenty, které jsou ručně smontovány. Každý reproduktor je otestován a poté označen značkou Bugera. Toto je důležité, a právě proto reproduktorové skříně a komba BUGERA zní tak dobře. High-tech konstrukce pro klasický tón. Zesilovače Bugera jsou sestavovány ručně a také na desky plošných spojů je elektroinstalace montována ručně. Není proč se omlouvat za použití desek plošných spojů ... protože když se vše udělá dobře, jedná se o nejlepší způsob, jak minimalizovat šum a dosáhnout maximální životnosti. Měsíce výzkumu a vývoje, čas věnovaný návrhům pro nejlepší možné umístění mnoha desek plošných spojů do jednotlivých sekcí zesilovače; i vnitřní kabeláž byla navrhována stejně pečlivě. Díky této modernizaci a zdokonalování může Bugera nabízet zesilovače, které sice dosahují klasického zvuku, ale již bez známého bzučení, kňučení a hučení, které bylo v minulosti pro klasické lampové zesilovače tak typické.

Posedlost společnosti Bugera začíná u elektronek a končí jedním z nejpřísnějších testovacích programů, jaký výrobci zesilovačů vůbec provádí. Doslova každý čtvrtý technik v továrně Bugera je inspektor kontroly kvality. Každá hlava a kombo prochází sérií testů v každé fázi montáže. A konečně, každý zesilovač je zahořen, zkalibrován a testován kytaristou. Ano, vysoce zkušený kytarista skutečně hraje přes každý zesilovač. Poté, a teprve potom, získá zesilovač označení Bugera. Všechny tyto pokročilé výrobní postupy, starý školní design a láskyplná péče, která je výrobě produktů Bugera věnována, znamená, že získáte odolný a solidní zesilovač, který můžete tvrdě používat celá léta. Zesilovače Bugera lze doslova používat více směry. Mnoho z nich může být nakonfigurováno tak, aby mohly být provozovány v obou z režimů 6L6 nebo EL34, což umožňuje váš zvuk přenést od východu Atlantského oceánu po západní pobřeží USA. Překonfigurování vyžaduje instalaci nových elektronek, které však nejsou všude k dispozici, přepnutí přepínače a nastavení předpětí.

Elektronky BUGERA

BUGERA nechává projít své lampové zesilovače dlouhým zahořovacím testem (Burn-In Test BUGERA), který odhaluje možné skryté vnitřní vady elektronek a uživatelům zaručuje mnohem delší životnost. Zatímco mnoho konkurenčních společností provádí test přibližně hodinu, zahořovací test Bugera probíhá neuvěřitelných 48 hodin a zesilovače dále testuje při extrémním zatížení, které je posouvá až na hranici jejich možností. Teprve poté, co projdou tímto mučivým testem, se může přejít k dalšímu kroku: test na vibračním stole. To je místo, kde Bugera testuje mechanické namáhání elektronek a simuluje náročné prostředí, jakým váš zesilovač mnohdy prochází, když se převáží z jednoho koncertu na druhý. To znamená, že i když je váš zesilovač opakovaně převážen po neskutečně hrbolaté polní cestě vysokou cestovní rychlostí, všechny elementy svítí a jsou funkční! Po zahoření elektronek a testu vibrací, je Bugera podrobí počítačově řízeným testům, kdy se sleduje jejich výkonnost na základě 12-ti klíčových provozních parametrů. V tomto bodě, byť i sebemenší nedokonalost způsobí, že je elektronka vyřazena. Elektronek, které došly již takto daleko, je pouze nejlepších 5%, a právě ty jsou vybrány pro použití v kritické první fázi pro zisk zesilovačů. Poté, co je elektronka hodna získat logo Bugera, můžete si být jisti, že je to ta nejlepší z nejlepších!