0
položek
 

BOSE QC35 QuietComfort s aktivním potlačením okolního hluku, bezdrátová sluchátka, černá

Bezdrátová sluchátka s aktivním potlačením okolního hluku

Zobrazit údaje o produktu » Porovnat »

To nejlepší od Bose nyní v bezdrátovém provedení

 

 

Ve společnosti Bose strávili více jak 40 let výzkumem ve snaze vytvořit celosvětově nejlepší systém potlačení okolního hluku. Také čas věnovaný bezdrátovému připojení hraničí s posedlostí, ale výsledek stojí za to: bezdrátová sluchátka QuietComfort 35. Zbavte se drátů a jednoduše připojte svoje zařízení pomocí Bluetooth a NFC spárování. Díky optimalizaci EQ vám tato sluchátka nabídnou vyvážený zvuk při jakékoli hlasitosti, zatímco duální mikrofonní systém potlačení okolního hluku vám poskytne čistý poslech i volání, a to i za větru nebo v hlučném prostředí.

Jsou to nejlepší sluchátka od Bose. Při návrhu bezdrátového přenosu byl zadán jediný cíl: dokonale sloučit Bluetooth a vlastní technologii Bose pro potlačení okolního hluku – bez kompromisu k technologiím nebo k zvukovému projevu – tak, jak to od Bose očekáváte. Vyzkoušejte je, a pak zkuste žít bez nich!

 

 

 

Ještě lepší zvuk hudby

Můžete je zapnout a okolní hluk se okamžitě vytratí. Vaše oblíbené skladby vystoupají do nových výšin, znějí tak bohatě a jasně, že budete mít pocit, že tyto tóny slyšíte vůbec poprvé. Je to kouzelné na poslech, ale kouzlo v tom není. Je to precizní uspořádání mikrofonů uvnitř a vně mušlí. Je to patentovaná elektronika, která nepřetržitě měří, porovnává a reaguje na vnější zvuky, následně do reproduktorů odesílá opačný signál – proto neslyšíte žádné rušivé vnější zvuky. Takže si můžete vychutnat hudbu, kterou tak milujete, nebo si užít ticho, které tak potřebujete.

 

 

Mimořádně dlouhá výdrž baterie

To jste si jen mysleli, že s bezdrátovými sluchátky budete omezeni výdrží baterie. Bose změní váš způsob myšlení. Jak? Přizpůsobením velikosti a tvaru li-ion baterie, s cílem optimalizovat a využít dostupný prostor v mušlích – bez kompromisů k příjemnému usazení sluchátek a komfortu. Nyní můžete svou hudbu poslouchat až 20 hodin při bezdrátovém použití, což je výrazně déle, než u běžných bezdrátových sluchátek. Můžete si také užít až 40 hodin poslechu při použití kabelu.

 

 

Tichý zvuk bez rušení šumem

Elektronický šum je pro Bose další posedlostí. Jistě víte, že při poslechu v tichém prostředí můžete slyšet jemné syčení. Vzhledem k tomu, že je šum měřitelný, Bose nepřetržitě vylepšuje elektroniku, takže ve sluchátkách QC35 je toto jemné syčení prakticky nezjistitelné.

 

 

Prémiové materiály pro celodenní komfort

Na materiálech záleží. A to je důvod, proč hlavová páska sluchátek QC35 není pouze měkká – je luxusní. Povrch tvoří luxusní materiál Alcantara®, který se používá také v luxusních automobilech – poskytuje totiž žádaný a vítaný komfort při celodenním poslechu. Polstrování mušlí je vyrobeno ze syntetické kůže a obsahuje silikonovou vložku pro pasivní potlačení šumu.

 

Lehká a odolná? Jak?

Obvykle jsou lehká sluchátka vyrobena z plastu a snadno se zlomí. Proto se zde plast nepoužil. Místo něj Bose použil nylon plněný skelnými vlákny, který poskytuje lehkost, ale velmi vysokou úroveň odolnosti. Tato sluchátka mají také pevnou a odolnou povrchovou úpravu. V hlavovém oblouku je použita pružná nerezová ocel a konstrukce se natáčí, aby se zajistilo, že budou sluchátka dostatečně odolná pro každodenní použití.

 

 

Jednoduchá obsluha

Připojení k zařízením Bluetooth a přepínání mezi nimi – řekněme z iPadu do iPhonu, při příchozím hovoru – je nyní báječně jednoduché. Bezplatná aplikace Bose Connect spravuje všechna spojení za použití intuitivního grafického rozhraní. Po spárování s více zařízeními se sluchátka mezi nimi dokáží sama automaticky přepínat – kdykoliv chcete. Aplikace umožňuje také aktualizace softwaru, tipy pro produkty a dokonce umožňuje přizpůsobit si uživatelská nastavení.

Stáhněte si zdarma aplikaci Bose Connect do svého mobilního zařízení Apple nebo Android™:

 

Stahujte z Apple App store

Stahujte z Google Play™ store

Doplňkové údaje / BOSE QC35 QuietComfort s aktivním potlačením okolního hluku, bezdrátová sluchátka, černá

Značka Bose
Typ sluchátek sluchátka, sluchátka k mobilní tech., univerzální sluchátka, Bluetooth sluchátka, headset, sl. s potlačením hluku
Oblast využití audio, multimediální
Možnosti zapojení 3,5mm jack
Barva černá
Pokročilé funkce 24-bit/96kHz
Stereo/Mono stereo
Pokročilé funkce adjustable headband, aktivní potlačení hluku
Dodávané příslušenství konektor pro adaptér, transportní obal

Funkce

  • Systém potlačení okolního hluku – technologie na nejvyšší úrovni. I tichý zvuk bez rušení a šumu, ještě lépe znějící hudba
  • Bezdrátové připojení k vašim zařízením pomocí Bluetooth a NFC spárování
  • Až 20 hodin bezdrátového poslechu na jedno nabití, a až 40 hodin při použití kabelu
  • Prémiové materiály, lehká sluchátka a komfortní celodenní poslech
  • Aplikace Bose Connect pomáhá spravovat spárovaná zařízení a umožňuje přizpůsobit si uživatelská nastavení.
Název společnosti Místo obchodu Informace skladu Cena dopravy Cena
RODEL s.r.o.
RODEL s.r.o.
10200 Praha 10 - Hostivař
10200 U továren 261/27
0,00 Kč
Informatívny
8 990,00 Kč
Profi DJ
Profi DJ
68401 Slavkov u Brna
68401 Husova 12
0,00 Kč
Informatívny
8 214,00 Kč
Lepší Zvuk
Lepší Zvuk
58856 Telč
58856 Na Parkaně 145
0,00 Kč
Informatívny
9 990,00 Kč
ROCKSERVICE Group s.r.o.
ROCKSERVICE Group s.r.o.
13000 Praha
13000 V Kapslovně 2770/1
0,00 Kč
Informatívny
7 790,00 Kč
ExaSoft Holding
ExaSoft Holding
73301 Karviná - Hranice
73301 Rudé armády 651/19a
0,00 Kč
Informatívny
9 888,00 Kč

Only registered users can write reviews. Please, log in or register