0
položek
 

beyerdynamic TG V90r

Premiový páskový mikrofon (kardioidní) pro zpěv
BD 707317

Zobrazit údaje o produktu » Porovnat »

Vždy něco výjimečného

 

Na páskové mikrofony byl beyerdynamic vždy specialita. Tradice, ve které beyerdynamic pokračuje na mnoha frontách, a mezi patří i TG V90r. Hladký, čistý a neuvěřitelně přirozený zvuk, sjednocený design a robustní konstrukce - to vše jsou jedinečné vlastnosti, které může nabídnout pouze TG V90r.

Jedná se o jediný páskový mikrofon na světě, který lze použít dokonce s živými vokály na hlasitých jevištích. TG V90r je vrcholem série Touring Gear. Tato nová interpretace legendárního modelu M 500 kombinuje nesrovnatelně jasný a vždy nevtíravý zvuk páskového mikrofonu s vysokou rejekcí zpětné vazby a robustnosti - dnes pro použití na turné nutností. To je možné díky nové konstrukci systému, která nabízí kardioidní směrovou charakteristiku, která je pro páskový mikrofon výjimečná. Kombinuje vysokou výstupní úroveň s konstrukcí, která je vhodná pro jeviště. Čistý, přirozený zvuk z tohoto páskového mikrofonu s kardioidní směrovou charakteristikou zajišťuje ultralehká, cca. 2 mikrometry tenká páska z čistého hliníku. Výsledkem je výjimečná impulzní věrnost a vynikající přechody. Žádný jiný mikrofon nepodtrhuje individualitu hlasu tak, jako TG V90r - jeden z důvodů, proč je tak milován zpěváky, kteří chtějí něco zvláštního. Kromě vysoce kvalitního řemeslného zpracování, je TG V90r také působivý svým elegantním designem a speciální povrchovou úpravou.

Pod membránou se skrývá akustický labyrint, a jeho přibližně 2 mikrometry tenká páska z čistého hliníku je vložena ručně.

Doplňkové údaje / beyerdynamic TG V90r

Značka Beyerdynamic Pro
Typ mikrofonu ribbon microphone
Oblast využití scéna
Možnosti zapojení XLR-symetrické
Charakteristika kardioidní
Vypínače ne
Dodávané příslušenství transportní obal

Funkce

  •  Rozšířený prostor za membránou pro zlepšenou reprodukci basů
  •  Kombinace speciálního akustického labyrintu a high-tech akustické tkaniny pro optimální vyladění
  •  Výškový rezonátor pro hladkou reprodukci vysokých frekvencí jako součást víceúrovňové ochrany proti pop efektu
Název společnosti Místo obchodu Informace skladu Cena dopravy Cena
Hudební centrum s.r.o.
Hudební centrum s.r.o.
50002 Hradec Králové
50002 Průmyslová 944/25
0,00 Kč
Informatívny
10 440,50 Kč

Only registered users can write reviews. Please, log in or register