0
položek
 

Behringer XENYX 1002B

Prémiový mixážní pult s 10 vstupy, dvěma sběrnicemi, mikrofonovými předzesilovači XENYX, britským EQ a možným provozem na baterii

Zobrazit údaje o produktu » Porovnat »

Vynikající předzesilovače

Řada XENYX 1002B představuje milník ve vývoji technologie mixážních konzol. Díky vybavení našimi prémiovými předzesilovači XENYX může snadno konkurovat většině drahých robustních mikrofonových předzesilovačích a to jak co se týče kvality zvuku Předzesilovače XENYX nabízí ohromující dynamický rozsah 130 dB a šířku pásma od méně než 10 Hz až nad 200 kHz. Proto mixážní pulty XENYX poskytují tak transparentní, křišťálově čistý výkon, že byste si mohli myslet, že vám někdo vylepšil mikrofony.

Nejmodernější zařízení je přenosné

Ať už jej zapojíte do zásuvky, nebo jej budete napájet 9V bateriemi, bude vás XENYX 1002B hýčkat mnoha funkcemi, které byste očekávali spíše od větších mixpultů, jako například mikrofonovými předzesilovači XENYX dodávajícími zvuku úžasnou kvalitu, fantomovým napájením pro použití profesionálních kondenzátorových mikrofonů, 2-stopými vstupy a výstupy a 60 mm zeslabovači. Čtyři stereo kanály přijímají levý/pravý nebo mono 1/4“ TRS/TR vstupy; tři z nich také mohou hostit mikrofony (s odděleným ovládáním Trim). Kompaktní mixpult XENYX 1002B také obsahuje náš vysoce muzikální 3-pásmový britský EQ s funkcemi FX Send a Monitor Send na každý kanál, což z něj činí přístroj, který je povinnou výbavou každého muzikanta.

Úžasně muzikální britský ekvalizér

Britské konzoly ze šedesátých a sedmdesátých let změnily zvuk rokenrolu — a bez nich by nikdy nedošlo k „britské invazi“. Tyto legendární mixážní pulty brzy vzbuzovaly závist zvukařů a producentů po celém světě. Kanálový ekvalizér našich mixážních pultů XENYX 1002B vychází z úplně stejných obvodů, což vám umožňuje dodávat signál s neuvěřitelně teplým a detailním muzikálním charakterem. I když budete tyto ekvalizéry používat nadměrně, snadno vám odpustí a nabídnou vám vynikající kvalitu zvuku.

Použití a hodnota

Nenechejte se zmást malou velikostí—XENYX 1002B je postaven ve stejném standardu jako naše větší mixpulty XENYX a je ukryt do stejně robustního ocelového šasi. Jedná se o ideální volbu pro klávesisty, kteří potřebují mixovat několik nástrojů nebo zvukových modulů v živých vystoupeních nebo při nahrávání. Zpěváci, kteří vystupují s hudbou v pozadí, a zpěváci vystupující s vlastním nástrojem (např. kytaristé, barový klavíristé) naleznou v XENYX 1002B nezbytného pomocníka, který jim skvěle zapadne do jejich „domácí“ sestavy.

Provoz venku

Kompaktní velikost a flexibilní vstupy z něj činí také přirozenou volbu sportovních moderátorů. Podobně se bude XENYX 1002B hodit také radio a TV reportérům, kteří jej mají v oblibě především pro jeho snadné ovládání a použití, pozoruhodné věrnosti a robustní spolehlivosti. A díky provozu na 9 V baterii mohou 1002B používat moderátoři a zpravodajové také v podmínkách, v nichž není k dispozici připojení k el. proudu. (Pro běžný provoz jsou zapotřebí dvě 9 V alkalické baterie. Pro provoz s fantomovým napájením jsou potřeba tři).

Doplňkové údaje / Behringer XENYX 1002B

Značka Behringer
Typ mixu malé mixy
Výkon Ne
Vstupy RCA - cinch, fantomové
Výstupní konektory XLR symetrický, sluchátkový, monitor, RCA - cinch
Ekvalizér analogový , 3 pásmový
Skupiny žádná
Dodávané příslušenství napájecí zdroj

Funkce

 • Prémiový mixážní pult s velmi nízkým šumem a možným provozem na baterii
 • 2 moderní mikrofonové předzesilovače XENYX srovnatelné se samostatnými specializovanými předzesilovači
 • Neoklasický „britský“ třípásmový ekvalizér pro vřelý a muzikální zvuk
 • Možný provoz na baterii (s 9 V alkalickými bateriemi) dovoluje mobilní provoz
 • 4 vyvážené stereo vstupy s vysokým rozšířením audio výkonu a 3 doplňkovými vstupy pro mikrofony
 • Jeden FX Send a jeden Monitor Send na kanál pro připojení externích FX zařízení a monitorování
 • CLIP LED na všech kanálech a samostatné vstupy na všech mono kanálech
 • Hlavní výstup plus oddělená sluchátka a výstupy CD/Tape
 • Vypínatelné fantomové napájení pro kondenzátorové mikrofony
 • 60 mm logaritmicky se zužující master zeslabovač s nízkým opotřebením a utěsněnými ovladači otáčení
 • Externí napájecí zdroj pro zvuk bez šumu a vynikající přechodové odezvy
 • Vysoce kvalitní komponenty a výjimečně robustní konstrukce zajišťují dlouhou životnost
 • Vymyšleno a navrženo společností BEHRINGER Germany
 • aa
 • aa
Název společnosti Místo obchodu Informace skladu Cena dopravy Cena
Hudební centrum s.r.o.
Hudební centrum s.r.o.
50002 Hradec Králové
50002 Průmyslová 944/25
0,00 Kč
Informatívny
3 090,00 Kč
Muzikant
Muzikant
72526 Ostrava-Krásné Pole
72526 Předvrší 554/3
0,00 Kč
Informatívny
3 190,00 Kč

Only registered users can write reviews. Please, log in or register