0
položek
 

Behringer PEDAL BOARD PB1000

Univerzální efektový jevištní pedalboard s integrovaným napájecím zdrojem

Zobrazit údaje o produktu » Porovnat »

Funkce

  • Ultrakompaktní a lehký pedalboard pro přepravu až 12 efektových pedálů
  • Součástí dodávky je velkorysý 1,7A napájecí adaptér pro napájení více než 12 zařízení* – součástí dodávky je veškerá kabeláž
  • Mimořádně tuhá plastová konstrukce vydrží i velmi těžký náraz
  • Vysoce kvalitní komponenty a výjimečně robustní konstrukce zajišťují dlouhou životnost
  • Vymyšleno a navrženo společností BEHRINGER Germany

* Závisí na spotřebě energie efektových pedálů atd.

  • aa
  • aa
  • aa

Milujete svůj pedálový řetěz?

Místo toho, abyste své efekty a jejich samostatné napájecí adaptéry naházeli po vystoupení do měkkého pytle, poskytněte jim bezpečí v pedalboardu BEHRINGER PB1000, kde budou během okamžiku připraveny rockovat.

 

Vše se točí kolem vašeho připojení

Tento pedalboard natolik usnadňuje připojení až dvanácti pedálů o rozměrech 6,35 × 11,43 cm, že je stejně snadné, jako kdybyste připojovali jen jeden (samozřejmě, pokud používáte pedály s jinými rozměry, ochranné pěnové vycpávky lze přiříznout tak, aby odpovídaly pedálům různých tvarů). Podalboard PB1000 obsahuje 1/4“ spojovací kabely, takže můžete pedály ponechat navzájem propojené, připravené předávat signál, a to i během přepravy. Dodává se i s kabeláží 1 × 12 pro sériové spojení, takže po připojení 1,7A napájecího adaptéru dostanou napájení všechny vaše pedály. Současně všechna vaše kabeláž zůstává v bezpečí a bez mechanického napětí. Pokud zacházíte s neuspořádaným klubkem kabelů, porucha je téměř zaručena, ale v případě boardu PB1000 je váš řetěz efektů vždy v bezpečí a dobře uspořádaný.

 

Vstupy a výstupy

Připojte svou kytaru, baskytaru nebo klávesy k jednomu 1/4“ vstupu v pravém horním rohu boardu. Pár 1/4“ konektorů typu jack „From Effects“ vám umožňuje připojit stereofonní efekty a dva 1/4“ konektory typu jack „Output To Amp“ posílají levý a pravý stereofonní signál do až dvou zesilovačů.

Až nastane doba pro naložení aparatury, jen odpojte napájecí zdroj, svou kytaru a zesilovač, nasaďte na board PB1000 víko a zaklapněte na místo pojistné západky. Vysoce nárazuvzdorný plastový kryt ochrání vaše pedály před úskalími cesty.

 

Hodnota

Do svého řetězu pedálů jste investovali značné množství času a peněz. Udržujte jej v bezpečí a schopný skvělého zvuku v boardu PB1000. Vyzkoušejte si jej ještě dnes u nejbližšího prodejce hudebního vybavení BEHRINGER.

Doplňkové údaje / Behringer PEDAL BOARD PB1000

Značka behringer
Typ stompboxu příslušenství k stompboxům
Možnosti zapojení jack-nesymetrický TS
Instalace podlahový
Pokročilé funkce stereo
Dodávané příslušenství napájecí zdroj
Pro jaký nástroj basová kytara, elektrická kytara
Zdroj napájení 230V
Statut produktu aktivní
Název společnosti Místo obchodu Informace skladu Cena dopravy Cena
Muzikant
Muzikant
72526 Ostrava-Krásné Pole
72526 Předvrší 554/3
Okamžitě k odeslání 0,00 Kč
Informatívny
3 948,00 Kč

Only registered users can write reviews. Please, log in or register