0
položek
 

Behringer HEADPHONES HPX2000

DJ sluchátka s vysokým rozlišením

Zobrazit údaje o produktu » Porovnat »

Jako DJ jistě chcete, aby vám vaše sluchátka disponovala širokou frekvenční odezvou a vysokým dynamickým rozsahem. Sluchátka HPX2000 poskytují neuvěřitelný výkon za cenu, která se vejde do každého rozpočtu.

Nechte se unést

Sluchátka HPX2000 vám nabídnou vše, co potřebujete pro pohodlné poslouchání hudby. Dvě otočné a sklopné mušle jsou vybaveny kobaltovými vložkami s vysokým rozlišením, které vystihnou i ty nejmenší nuance vaší skladby. Vzhledem k vašemu aktivnímu způsobu života jsme sluchátka vybavili jednostranným přívodním kabelem s vodiči z bezkyslíkaté mědi, který se nezamotává a je maximální odolný. Sluchátka HPX2000 jsou vybavena 1/4“ TRS adaptérem pro 1/8“ TRS konektor, takže budou kompatibilní se všemi přístroji, od HPX2000 přehrávače až po mixážní pult.

Jen poslouchejte...

Se sluchátky HPX2000 získáte skutečně výjimečnou reprodukci zvuku za neuvěřitelně nízkou cenu. Vyzkoušejte si sluchátka ještě dnes u nejbližšího prodejce hudebního vybavení BEHRINGER.

Skládejte. Nahrávejte. Míchejte. Sdílejte.

TRACKTION 4 vrací do kreativního procesu zábavu, takže jej přidáváme k vybraným výrobkům BEHRINGER zdarma. Tento výkonný, ale přesto snadno použitelný software pro vytváření hudby není podobný ničemu, co jste kdy viděli, protože do vašeho počítače přináší vše, co potřebujete, na jedné obrazovce – bez spousty rozevíracích a skrytých nabídek společných pro většinu ostatních DAW. A TRACTION neomezuje počet stop, které lze nahrávat, ani počet efektů, které můžete použít. Ve skutečnosti je jediným omezujícím faktorem výpočetní výkon vašeho Mac nebo PC. Nahrávání a úpravy nemohou být snazší; prostě přetáhněte, pusťte, vyjměte, kopírujte nebo vložte. Jakmile dokončíte své mistrovské dílo, sdílejte je s dalšími uživateli TRACTION, aby mohli poslouchat, spolupracovat a provádět úpravy.

Je o vás postaráno

Vždy usilujeme o to, abyste byli naši co nejspokojenější zákazníci. Naše produkty jsou vyráběny ve vlastním výrobním závodu naší skupiny MUSIC za pomocí nejmodernější automatizace, pokročilých výrobních postupů a pracovišť pro zajištění kvality, která mají k dispozici nejsofistikovanější testovací vybavení na světě.

Proto máme jednu z nejnižších poruchovostí výrobků v odvětví a sebevědomě jim poskytujeme velkorysý tříletý záruční program.

Doplňkové údaje / Behringer HEADPHONES HPX2000

Značka Behringer
Typ sluchátek studiová sluchátka, DJ sluchátka
Konstrukce supraaurální , uzavřená
Možnosti zapojení jack
Barva černá , stříbrná
Impedance 64 Ohms
Stereo/Mono stereo
Dodávané příslušenství konektor pro adaptér
Statut produktu aktivní

Funkce

 • Vysoké rozlišení basů a vysoce čisté výšky
 • Vysoký dynamický rozsah
 • Vysoce výkonné kobaltové vložky
 • 1/8“ konektor a 1/4“ adaptér jsou součástí balení
 • Jednostranný přívodní kabel s vodiči z bezkyslíkaté mědi
 • Otočné a sklopné kulaté mušle
 • Odolná konstrukce náhlavního pásku
 • Vysoce kvalitní komponenty a výjimečně robustní konstrukce zajišťují dlouhou životnost
 • Vymyšleno a navrženo společností BEHRINGER Germany
 • aa
 • aa
 • aa
Název společnosti Místo obchodu Informace skladu Cena dopravy Cena
Hudební centrum s.r.o.
Hudební centrum s.r.o.
50002 Hradec Králové
50002 Průmyslová 944/25
0,00 Kč
Informatívny
690,00 Kč

Only registered users can write reviews. Please, log in or register